• Ten czas, kiedy cały świat jest już myślami i sercem w świątecznym klimacie, jest wyjątkowy także dla kin, w których tradycyjnie nie zabraknie porywających nowości. Na wielkich ekranach zagości premiera – „Aquaman i zaginione królestwo”, jak również liczne seanse przedpremierowe wyczekiwanych tytułów: „Akademia Pana Kleksa”, „Ferrari” oraz „Wyfrunięci”. Nie zabraknie też muzycznych emocji dzięki jedynemu w swoim rodzaju koncertowi „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”. 

  Do kin powraca Jason Momoa jako Aquaman, tym razem w sequelu „Aquaman i zaginione królestwo”, którego premiera będzie mieć miejsce już w czwartek, 21 grudnia. Kontynuacja przeboju ukazuje tytułowego bohatera w krytycznym momencie – musi za wszelką cenę obronić Atlantydę przed Czarną Mantą. 

  W grudniu, w kinie Helios zagości także moc seansów przedpremierowych, wśród których znajdą się bardzo gorące nowości. „Akademia Pana Kleksa” to kultowy tytuł z gatunku fantasy przedstawiony w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki temu będzie mógł trafić do najmłodszej publiczności, ale powinien spodobać się również miłośnikom ekranizacji z lat 80. Pozornie zwykła dziewczynka – Ada Niezgódka – trafia do tytułowej Akademii, aby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga, profesora Ambrożego Kleksa, rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… Przedpremierowe projekcje odbędą się już od 25 grudnia. 

  W dniach 25-28 grudnia, kinomani będą mogli zobaczyć również przedpremierowo film „Ferrari”, przybliżający najważniejsze epizody z biografii Enzo Ferrariego. Założyciel słynnej wytwórni samochodów (w tej roli fantastyczny Adam Driver) znajduje się na zakręcie zarówno zawodowym, jak i życiowym. Na jego małżeństwie ciąży trauma po stracie syna, a biznesowi grozi bankructwo. Jedyną drogą do uratowania firmy jest zwycięstwo w śmiertelnie trudnym wyścigu, Mille Miglia… 

  Dla dzieci Helios przygotował przedpremierowe seanse animacji „Wyfrunięci”, które odbędą się także w dniach od 25 do 28 grudnia. Film opowiada o rodzinie kaczek, mieszkających spokojnie w Nowej Anglii. W mamie budzi się jednak zew przygody i pragnie zwiedzić świat wraz z pociechami. Najmłodsi kinomani mogą obejrzeć również animację „Trolle 3”. Tym razem Poppy odkrywa, że Mruk był kiedyś członkiem boysbandu razem ze swoimi braćmi! 

  Ponadto w repertuarze znajdą się hity, które już zostały ulubieńcami widzów. „Uwierz w Mikołaja” to ciepła, świąteczna komedia romantyczna, pełna różnorodnych wątków. Wspólnym mianownikiem ukazanych historii będzie przeżywanie Gwiazdki oraz… wyznawanie uczuć! „Wonka” to magiczny film dla całej rodziny, przybliżający początki Willy’ego Wonki w wytwarzaniu słodkości. Pełen pasji młodzieniec pragnie otworzyć własny sklep z czekoladą, jednak zderza się z bezdusznym prawem i sojuszem konkurencyjnych cukierników. Bohater nie poddaje się jednak w dążeniu do celu.  

  Melomani, spragnieni świątecznych przebojów, mogą udać się na najnowszy koncert mistrza walca. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” zawita do kin 26 grudnia. W czasie widowiska maestro wraz z Orkiestrą Johanna Straussa zaprezentują najpiękniejsze kolędy i piosenki na wyjątkowy czas Świąt. Nie może zabraknąć również tradycyjnych walców oraz romantycznych muzycznych akcentów! 

  Helios zaprasza na ostatni w tym roku seans z cyklu Kino Konesera, przybliżającego mniej komercyjne produkcje. 25 grudnia na wielkich ekranach znajdzie się film „Klub cudownych kobiet”. Opowiada on o trójce przyjaciółek, które wygrywają bilety na wymarzoną pielgrzymkę do Lourdes. Niespodziewanie na ich drodze staje Chrissie, córka zmarłej koleżanki. Jej przybycie burzy dobry nastrój i sprawia, że odżywają dawne rany i przemilczane urazy… 

  Szczegóły dotyczące wszystkich seansów w aktualnym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Warto przypomnieć, że kino Helios w Pabianicach będzie nieczynne w Wigilię, lecz 25 i 26 grudnia będzie otwarte zgodnie z repertuarem. 

  Helios życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! 

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/Repertuar/

  Udostępnij