• Na Anię Saletę czeka mąż i trzyletni synek Antoś. Biorąc udział w evencie charytatywnym, możemy spełnić ich marzenie. Niech żona i mama odzyska sprawność i wróci do domu.
   
  3 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach zorganizowany zostanie koncert charytatywny dla Ani Salety, mieszkanki Rososzy (gmina Sędziejowice). Jeden dzień zmienił całe życie tej mądrej, wrażliwej i ciepłej kobiety. 5 października Ania uległa wypadkowi samochodowemu. Doznała wielomiejscowych i wielonarządowych obrażeń, w wyniku których zapadła w śpiączkę. Aktualnie przebywa w klinice w Toruniu, gdzie poddawana jest rehabilitacji. W pacjentce widać silną wolę walki. Robi już ona gigantyczne postępy, siedzi na wózku, reaguje na bodźce zewnętrzne, rozumie, co się do niej mówi, wodzi oczami.
  Kobieta ma dla kogo walczyć. W domu czeka na nią kochający mąż Sebastian oraz trzyletni synek Antoś. Warto pomóc Ani, bo jest to osoba niezwykle wrażliwa, skromna i zawsze skora do pomocy innym. Teraz sama jej potrzebuje, dlatego najbliżsi zorganizowali dla niej charytatywny koncert z masą atrakcji.
  W Sędziejowicach specjalnie dla Ani pojawi się Justyna Majkowska z zespołu „Ich Troje”, Klaudia Pawlak, ćwierćfinalistka „Disco Star”, oraz Wojciech Łuszczykiewicz, lider zespołu „Video”. Ponadto na scenie wystąpią kapela PSP Sieradz, teatr „Pinezka”, a także zespoły i grupy działający przy GOK. W programie przewidziano loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, kiermasz charytatywny, spotkanie z przedstawicielami 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego, charytatywne wyzwanie szachowe, pokaz sztuk walki w wykonaniu ZS w Marzeninie, a dla amatorów słodkich wypieków bogato zaopatrzony bufet przygotowały miejscowe gospodynie.
  Organizatorzy gwarantują barwne widowisko oraz niezapomniane wrażenia artystyczne i estetyczne. Dochód z eventu przeznaczony zostanie na leczenie Ani. „Mój Łask” sprawuje patronat medialny nad imprezą.
  Serdecznie zapraszamy
  Budzimy Anię

  Udostępnij