• Wiemy, że znacie już nasz salon fryzjerski GABI. Jesteśmy z wami od 33 lat w Pabianicach.

  Nieustannie śwadczymy usługi na ulicy Powstańców Warszawy 16 w zakresie tradycyjnego fryzjerstwa, takie jak: koloryzacje, strzyżenia, zabiegi pielęgnacyjne, trwałe ondulacje oraz trwałe prostowania, ale również fryzury i makijaże okolicznościowe oraz artystyczne. Zajmujemy się pielęgnacją oraz stylizacją peruk z włosów naturalnych. Nie wiecie jednak wszyscy, że od 28 lat zagęszczamy oraz przedłużamy włosy. Robiłyśmy to przez lata wieloma metodami, ale nadszedł czas na innowacje!

  Opatentowaliśmy autorską metodę MonoBlend!

  Jako jedyni w Polsce używamy tej metody, by spełnić wasze wszelkie marzenia o długich i gęstych włosach.

  MonoBlend to innowacyjna i bezpieczna metoda zagęszczania oraz przedłużania włosów, charakteryzująca się szybką instalacją, co otwiera nieograniczone możliwości. Ta technologia instalowana jest na zimno przy użyciu dedykowanych taśm, eliminując ryzyko powstawania kołtunów. Oszczędzająca długość włosów przy zmianach, niewyczuwalna i praktycznie niewidoczna, co sprawia, że zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

  MonoBlend to prawdziwa rewolucja w świecie przedłużania i zagęszczania włosów.

  Niepodważalną zaletą metody MB jest szybki montaż i wygoda noszenia.

  Możesz tej metody używać kiedy chcesz. Nie ogranicza Cię nic oprócz twojej wyobraźni. Korzystaj z MonoBlend, gdy chcesz przedłużyć włosy, zagęścić lub uzupełnić ubytki. Gdy brakuje Ci włosów do kreatywnej koloryzacji lub gdy chcesz dodać koloru bez ingerencji chemii.

  Taśmami MonoBlend możesz cieszyć się miesiącami, przeprowadzając korektę co dwa miesiące. Bez problemu włosy możesz zdjąć i schować w szufladę, aby użyć ich, kiedy znowu zapragniesz zmiany!

  Do MonoBlend używamy wyłącznie najlepszej jakości włosów naturalnych, które możesz kręcić, prostować, stylizować, jak tylko zapragniesz!

  Wpadnij do salonu Gabi już dziś lub zadzwoń (42) 227-13-27

  531-824-459  i umów się na konsultację!

  Proponujemy program szkoleń dla wszystkich chętnych fryzjerów i nie tylko!

  Zgłoszenia na szkolenia pod adresem e-mail: monoblend!gmail.com

  Udostępnij