• Idzie wiosna, idzie nowe, przyroda rodzi się do życia, a już w tę niedzielę Jezusa witamy w bramach Jerozolimy w należytą czcią i szacunkiem.

  Ten zlepek pozytywnych wydarzeń oraz zapowiadana piękna pogoda mobilizuje nas do pracy i porządków na naszych podwórkach i w domach. Święta wielkanocne to najważniejsze święta katolickie i na tę okazję sprzątamy nasze domostwa. Dlatego firma MAZICO przygotowała wielką świąteczną promocję: przyczepa NIEWIADÓW o wymiarach 205×121 cm z burtami o wysokości 39 cm oraz kołem podporowym w standardzie za 2999 zł do wzięcia od ręki.

  Dobraliśmy tę przyczepę do naszej oferty, aby każdego było stać na solidny, renomowany polski produkt. Każdy zna przyczepy Niewiadów. To one budowały swoją renomę przez dziesiątki lat, a wymiary naszego rodzynka idealnie nadają się do przydomowych porządków, przewożenia mebli, drewna czy towarów sypkich. Jest to bardzo udana i rozsądna przyczepa z możliwością dokupienia plandeki ze stelażem za jedyne 950 zł. Oczywiście na placu w MAZICO stoi cała gama przyczep towarowych, podłodziowych i podkoparkowych dla wszelkiego rodzaju potrzeb.

  A co, jeżeli nie ma się haka? To oczywiste, że zapraszamy do MAZICO. Posiadamy haki holownicze do wszystkich aut osobowych z krótkimi terminami montażu. Możemy dobrać zarówno prostsze i tańsze haki odkręcane, jak i haki wypinane z wiązkami dedykowanymi do aut nowych na gwarancji, bez obaw o utratę uprawnień gwarancyjnych. Montujemy szybko i sprawnie, a na pewno dobrze i solidnie. Zapraszamy na naszą stronę facebookową, aby zobaczyć realizacje.

  Wiosna to również świetny czas na wycieczki rowerowe i motocyklowe. Dla rowerzystów mamy świetne i sprawdzone bagażniki AGURI ACTIVE BIKE na 2, 3 lub nawet 4 rowery, z funkcją uchylności i zamykaniem na kluczyk oraz bagażniki do rowerów elektrycznych. Dla motocyklistów -czekamy na dostawę przyczep pod motocykle świetnej konstrukcji TEMARED MOTO 2/3. Mamy wszystko do wiosennej i letniej zabawy: przyczepy pod quady, skutery wodne, łodzie rybackie czy też motorówki.

  Zapraszamy również na naszą Stację Kontroli Pojazdów, gdzie sprawdzimy wasze auta przed wiosennym wyjazdem, a jeśli okaże się, że szyba jest uszkodzona, od ręki zamontujemy nową. Szyby samochodowe mamy dostępne od ręki, zarówno produkty markowe, jak i tanie zamienniki, dostępne na każdą kieszeń. Wymieniamy szyby zarówno za gotówkę, jak i z ubezpieczenia AUTO-SZYBA czy też AUTO-CASCO.

  Tak więc naszych kochanych klientów zapraszamy na zakupy!

  Firma MAZICO

  Pabianice, ul. Partyzancka 83

  tel. 42 215 56 05, 500 622 066

  www.mazico.pl

  Udostępnij