• Członkowie klubu piłkarskiego MULKS Łask udali się na zwiedzanie stadionu Widzewa Łódź. Wyjazd zorganizowany był w ramach prezentu mikołajkowego.

  Na obiekcie łascy piłkarze zostali przywitani i poprowadzeni przez Marcina Tarocińskiego, rzecznika prasowego Widzewa Łódź.

  Na początek sportowcy udali się do sali konferencyjnej, gdzie rzecznik opowiedział o wszystkich największych sukcesach oraz porażkach klubu. Członkowie łaskiego klubu mieli możliwość zadawania pytań, m.in. czy Widzew będzie pozyskiwał nowych piłkarzy w przyszłym sezonie, jak wygląda codzienność w piłkarzy w zawodowym klubie piłkarskim i kto jest najlepszym piłkarzem w polskiej Ekstraklasie.

  Kolejnym etapem zwiedzania była szatnia klubowa, gdzie nasi piłkarze mogli zobaczyć zaplecze, strefę relaksu, odnowy biologicznej itp. Obejrzeli także boisko z tarasu widokowego w strefie VIP. Na zakończenie udali się na płytę główną boiska, gdzie zrobili pamiątkowe zdjęcie.

  Mamy nadzieję, że owe spotkanie było pouczające dla piłkarzy będących na początku swojej kariery piłkarskiej oraz zrozumieli, że ciężka, tytaniczna praca na treningach może zaprowadzić ich w szeregi klubu „Serce Łodzi” – mówią organizatorzy wyjazdu. – Serdeczne podziękowania dla prezesa MULKS Łask Łukasza Bartczaka, trenera rocznika 2010 Patryka Ufniarza oraz trenera rocznika 2009 Grzegorza Stolarka. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania się do naszego klubu na treningi próbne. Może ktoś złapie bakcyla i zostanie piłkarzem MULKS Łask.

  Wyjazd na stadion Widzewa Łódź został zorganizowany przez zarząd MULKS Łask w ramach prezentu mikołajkowego dla młodych piłkarzy z rocznika 2009 i 2010.

  foto: zbiory własne

  Udostępnij