Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Mój Łask | October 21, 2018

Scroll to top

Top

No Comments

Nowe logo dla powiatu

Nowe logo dla powiatu

24 października Starostwo Powiatowe w Łasku ogłosiło konkurs na logo i hasło promujące Powiat Łaski. Tuż przed końcem minionego roku odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu.

W celu rozstrzygnięcia konkursu Starosta Łaski powołał komisję w skład której weszli m.in. przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek, dyrektor Łaskiego Domu Kultury Adam Łoniewski, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska Małgorzata Mysur oraz Dariusz Cieślak, inspektor w ww. wydziale.

W kategorii „logo” do Starostwa Powiatowego w Łasku wpłynęło w sumie 36 propozycji od 10 uczestników konkursu.  Po analizie wszystkich prac komisja zdecydowała się wybrać projekt przygotowany przez Jakuba Pokorskiego z Gminy Buczek. Przyznano również wyróżnienia m.in. dla Łukasza Dukowicza z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Krystiana Kolbe z Łodzi.

W kategorii „hasło” zgłoszonych zostało 141 propozycji przesłanych przez 6 uczestników. Zwycięzcą konkursu zostało hasło „Powiat Łaski – leży w sercu…” zgłoszone przez Łukasza Dukowicza z Piotrkowa Trybunalskiego. Wyróżnienia natomiast otrzymali Ewa Dobrowolska oraz Mirosław Nita z Bydgoszczy.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 18 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Łasku. Starosta Łaski Teresa Wesołowska i Wicestarosta Marek Krawczyk uhonorowali zwycięzców. Nagrodzili również panią Annę Melon, która została laureatem konkursu „Powiat Łaski wczoraj i dziś na fotografii”.  

Wstaw komentarz