• Wiktoria Weronika Wróbel, wychowanka LTSR Buczek i uczennica szkoły podstawowej w Buczku, może uznać miniony rok za bardzo udany. Niezwykle uzdolniona tenisistka stołowa swoimi międzynarodowymi sukcesami podbiła w 2017 roku Europę. Najpierw podczas nieoficjalnych mistrzostw Europy żaczek (Euro Mini Camps), które odbyły się we Francji dotarła aż do półfinału, a następnie podczas rozegranego w Belgii turnieju Masters ( z udziałem 14 najlepszych młodziczek Europy) stanęła na najwyższym stopniu podium.

    Większość zawodów krajowych kończyła się oczywiście zwycięstwem naszej Wiktorii. Podopieczna trenera Longina Wróbla (tata Wiktorii) wygrała  w mijającym roku trzy turnieje z serii Grand Prix Polski, sięgnęła po złoty medal w grze pojedynczej mistrzostw Polski żaczek (Kraków)

    oraz złoty i brązowy medal (drużyna i singiel) na mistrzostwach kraju młodziczek (Krosno). W krajowym rankingu PZTS zajęła pierwsze miejsce w kategorii żaczek (do 11-lat) i drugie miejsce w kategorii młodziczek (do 13 lat). 11-letnia zawodniczka świetnie radzi sobie również ze znacznie starszymi tenisistkami. Aktualnie Wiktoria Wróbel w krajowym rankingu kadetek (do lat 15) zajmuje 11-miejsce. Od kilku miesięcy w/w zawodniczka reprezentuje barwy MULKS Dwójka

    Rawa Mazowiecka i w tej drużynie z powodzeniem zadebiutowała  w meczach o mistrzostwo pierwszej ligi kobiet. Od stycznia 2017 roku Wiktoria Wróbel wchodzi w skład kadry narodowej juniorek i kadetek PZTS. Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy podobnych w Nowym Roku.

    Udostępnij