• 13 lipca 2017 r. odbędzie się wielkie otwarcie stacji paliw Circle K przy ul. Warszawskiej w Łasku. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki Statoil na Circle K, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób stacja w Łasku stanie się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie.

  Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nowym logiem oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.
  W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Dani. Prace związane z rebrandingiem prowadzone są nadal w sieci stacji paliw na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pomocnych pracowników.
  Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na Circle K Express:
  *         3 gr/l rabatu na wszystkie paliwa w dniu wielkiego otwarcia
  *         5 gr/l rabatu na wszystkie paliwa dla wszystkich, którzy w ciągu 16 dni powrócą na stację

  Udostępnij