• plakaty_targi_MGLask2

    Chcesz iść na studia, ale nie wiesz na co się zdecydować? Idealną okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia uczelni z całej Polski oraz bezpośredniego pozyskania informacji o warunkach rekrutacji na wymarzony kierunek studiów będą Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Łasku, które odbędą się 25 marca 2015 r. w godz. 10.00-13.00 w Hali Sportowej ZSP przy ul. Warszawska 13.

    Do udziału w wydarzeniu zapraszają patron organizacyjny Społeczna Akademia Nauk oraz patron honorowy Starosta Łaski Teresa Wesołowska, która aktywie wspiera targi.

    Jako organizatorzy tej inicjatywy od kilku lat staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom uczniów szkół ponadgimnazjalnych, placówek oświatowych i pracodawców, stwarzając warunki do ciekawej i efektywnej prezentacji wyzwań współczesnej edukacji i wymogów rynku pracy. Targi Edukacyjne stanowią jedno z przedsięwzięć, które ma realny wpływ na rzecz pobudzenia aktywności osób poszukujących informacji na temat kierunków i form kształcenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji. Targi to swoista giełda edukacji podczas, której swoją ofertę pokaże kilkadziesiąt publicznych i niepublicznych uczelni wyższych a także instytucji szkoleniowych i doradczych z całej Polski. Poprzez tę formę promujemy ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi młodzież w późniejszym efekcie do wyboru zawodu.

    Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące targów zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.zdunskawola.spoleczna.pl lub kontakt bezpośredni tel. 43 823 25 10.

    Udostępnij