• PORT_LODZ_JARMARK_PRODUKTOW_REGIONALNYCH

  Do Portu Łódź ponownie zawitają tradycyjne smakołyki. Przygotowywane zgodnie z regionalnymi recepturami wędliny, sery, miody, pieczywo czy bakalie, będzie można kupić w dniach 19-22 marca podczas Jarmarku Produktów Regionalnych.

  Jarmarki Produktów Regionalnych w Porcie Łódź to szeroki wybór tradycyjnych specjałów, które kuszą smakiem i aromatem. Miłośnicy dobrego jedzenia z pewnością odnajdą swoich ulubieńców pośród aromatycznych wędlin, chrupiących chlebów, przepysznych serów oraz aromatycznych przypraw i rozgrzewających miodów. To bogactwo smaków, które z pewnością skusi także osoby poszukujące zdrowych, naturalnych przysmaków.

  Wszystkie specjały, które można nabyć podczas Jarmarków Produktów Regionalnych to naturalnie wytwarzane produkty. Ich receptura przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu do dzisiaj możemy kosztować smaków, które cieszyły podniebienia naszych mam i babć” – powiedziała Emilia Lange Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

  Port Łódź dba o to, aby przyzwyczajeni do tradycyjnego i smacznego jedzenia klienci, mogli co jakiś czas zaopatrzyć się w naturalnie wytwarzane smakołyki. Dlatego najbliższy Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź odbędzie się już w dniach 19 – 22 marca. Stoisk wystawców należy szukać naprzeciwko sklepu Saturn.

  Więcej informacji na temat Portu Łódź znaleźć można na stronie http://www.portlodz.pl

  O Porcie Łódź:

  Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim Centrum Handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu. Dogodne zagospodarowanie przestrzeni dopełniło nowatorskie Patio, czyli strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 7 000 m² ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci. Podobnie jak na miejskim skwerze nasi Klienci mogą tu odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, czy też aktywnie spędzić czas z dziećmi. 

  Doskonała lokalizacja Portu, otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia łatwy dostęp do najlepszych sklepów, restauracji, kawiarni i butików z modą.

  O Inter IKEA Centre Polska:

  Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska S.A., należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim inne znane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz marki odzieżowe.

  Nasze centra handlowe znajdują się w największych polskich miastach: Warszawie (Janki, Targówek, Wola), Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi oraz w Poznaniu.

  Udostępnij