• Usługa, jaką jest regeneracja wtryskiwaczy to najlepsze rozwiązanie, gdy podzespoły te są zużyte i wykazują niewłaściwe parametry pracy. Zakup nowych wtrysków można odłożyć na później, gdyż regeneracja przedłuży im żywotność przynajmniej na kolejne 150 tysięcy kilometrów. Kolejną zaletą tej usługi jest bardzo szybki czas realizacji, ponieważ wynosi maksymalnie dwa dni robocze. Co więcej, koszt regeneracji jest znacząco mniejszy niż cena nowych podzespołów, więc zdecydowanie opłaca się z niej skorzystać.

    Chcąc poddać wtryski regeneracji, warto zdecydować się na taki warsztat, który specjalizuje się w naprawie części układu paliwowego w silnikach wysokoprężnych. Do takich warsztatów zalicza się Bosch Service Pawlik ze Stalowej Woli. Serwis jest w posiadaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych oraz pomiarowych, dzięki którym można szybko i sprawnie dokonać oceny stanu technicznego wtrysków oraz odnaleźć przyczynę ich niesprawności. Aby skorzystać z regeneracji, przyjazd do siedziby firmy nie jest konieczny, ponieważ realizują zlecenia z całej Polski, m.in. z Lublina, Białegostoku, Katowic czy Gdyni. Należy tylko zlecić demontaż wtryskiwaczy, spakować je we właściwy sposób i przekazać kurierowi. Po wykonaniu usługi naprawione wtryski odsyłane są pod wskazany przez Klienta adres. W załączeniu znajdować się będzie także karta gwarancyjna na okres dwóch lat, a także wydruk parametrów ze stołu probierczego.

    Kiedy najlepiej poddać wtryski regeneracji? Otóż wtedy, gdy zaobserwujemy pierwsze objawy ich zużycia, czyli spadki mocy, zauważalnie słabsze osiągi, czy nieprzyjemne szarpanie silnika na niskich obrotach. O niesprawnych wtryskiwaczach świadczy też dziwne falowanie obrotów, większe niż zwykle dymienie z wydechu oraz problemy z uruchomieniem auta bez względu na stopień rozgrzania silnika. Wyżej wymienione sytuacje świadczą o tym, iż wtryskiwacze są zużyte bądź uszkodzone i wymagają naprawy. Trzeba pamiętać o tym, że uszkodzenia typu mechanicznego wykluczają opcję regeneracji, więc nie należy zwlekać z wizytą w serwisie.

    https://www.wtryskiwacz.com/miasta

    Udostępnij