• W MAZICO przy ulicy Partyzanckiej 83 w Pabianicach zrobisz wszystko od początku do końca, zdiagnozujesz, kupisz części, wymienisz je lub naprawisz.

  Serwis samochodowy obejmuje głównie: montaż szyb do wszelkiego rodzaju pojazdów, montaż haków holowniczych oraz wiązek uniwersalnych i dedykowanych wraz z kodowaniem pojazdu i obowiązkowym przeglądem, naprawy układów wydechowych, naprawy zawieszeń, serwisy olejowe i naprawy skierowane od diagnostów MAZICO.

  Tu zrobimy również kompleksowy serwis przyczep. Części zamienne i akcesoria dostępne są od ręki w naszym sklepie.

  MAZICO poleca badania okresowe, jak i dodatkowe samochodów osobowych, jednośladów, samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych, przyczep, naczep i ciągników rolniczych. Do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów skierowane zostają także pojazdy z kontroli ruchu drogowego, po wypadku lub kolizji drogowej.

  Diagności MAZICO sprawdzą również stan techniczny: taksówek, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów, które przewożą niebezpieczne materiały, aut przystosowanych do nauki jazdy i egzaminowania kierowców, samochodów dopuszczonych do przewozu międzynarodowego oraz przystosowanych do ciągnięcia przyczep.

  MAZICO od ponad 30 lat oferuje:

  szyby do samochodów osobowych i ciężarowych (naprawę i odpryski od kamieni) oraz obsługę zleceń ubezpieczalni

  Jesteśmy partnerem PILKINGTON, a w ofercie posiadamy również SEKURIT SAINT- GOBAIN, FUYAO, jak i zamienniki. W siedzibie firmy przy ul. Partyzanckiej 83 oraz w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 50 prowadzona jest sprzedaż i montaż zakupionych szyb i haków holowniczych.

  W niedalekiej przyszłości planujemy też otwarcie filii w Łodzi przy al. Piłsudskiego (okolice stadionu Widzewa)

  szyby do samochodów TIR i AUTOBUS

  Montujemy szyby w Pabianicach, a nasz mobilny serwis obsługuje całe województwo.

  Współpracujemy z największymi serwisami w Łodzi (Scania, Daf, Volvo, MAN, Renault, Jaguar, Land Rover, Nissan, Fiat, Iveco i wiele innych)

  haki holownicze W ofercie znajdziemy wiodących producentów: WESTFALIA, BRINK, AUTO HAK Słupsk, STEINHOF i inne. MAZICO montuje niezawodne wiązki z modułem WITTER, a wiązki dedykowane koduje autoryzowanym urządzeniem WESTFALIA AUTOCODE, co pozwala na montaż haka, nie naruszając gwarancji pojazdu.

  przyczepy

  Na naszym placu każdy znajdzie przyczepę dla siebie. Prowadzimy sprzedaż przyczep lekkich o różnych wymiarach i zastosowaniu, jak i specjalistycznych, takich jak podkoparkowe, podłodziowe, transportowe, lawety, itp.

  bagażniki rowerowe

  Bardzo duża ilość naszych klientów montuje hak pod bagażnik rowerowy. Po montażu haka wielu klientów decyduje się na zakup bagażnika. Znajdziemy bagażniki na 2, 3, 4 rowery. Posiadamy bagażniki firmy Aguri i Westfalia montowane na sam hak.

  Firma MAZICO posiada MOBILNY SERWIS wykonujący usługi wymiany lub naprawy szyb u klienta.

  MAZICO” Malinowski Ziarnowski sp. j. ul. Partyzancka 83 95200 Pabianice

  Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 w soboty 9.0014.00

  Stacja Kontroli Pojazdów czynna w godzinach 8.00 – 19.00 w soboty 8.00 – 14.00

  Kontakt: tel. 500 622 066, 42 2130119

  Stacja Kontroli Pojazdów: tel. 501 348 777

  Udostępnij