• Już 23 czerwca br. w hotelu VH Andel’s Łódź odbędzie się III edycja Forum Biznesu
  i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022.

  Forum to elitarne, merytoryczne i skoncentrowane na faktach wydarzenie gospodarcze, organizowane przez Województwo Łódzkie. W jego ramach poruszona zostanie bardzo aktualna i szeroko komentowana kwestia procesu sprawiedliwej transformacji. Dyskusje i wykłady będą koncentrowały się na tematach takich jak budowanie i promowanie innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. To miejsce dla osób z pomysłami na lepsze jutro, innowatorów, przedsiębiorców, którzy nie chcą tylko podążać w rytm zmian, ale je współtworzyć. Forum to też przestrzeń dla wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoja wiedzą, szukają nowych rozwiązań i partnerów w biznesie.

  Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi różne branże, wystąpienia ekspertów oraz debatę w obszarze transformacji i wyzwań, które się z nią wiążą. Szerokie spektrum tematów oraz znakomici goście sprawią, że Forum będzie ważnym i interesującym miejscem wymiany cennych opinii oraz doświadczeń, pozwoli spojrzeć na wyzwania współczesnej gospodarki z różnych perspektyw wyznaczających pożądane kierunki rozwoju regionu i firm.

  Wierzymy, że zaprezentowane wnioski, diagnozy oraz idee sprawią, że każdy gość Forum dostrzeże też nowe przestrzenie, w których będzie mógł jeszcze sprawniej rozwijać swój potencjał lub znajdzie inspirację do korzystnych dla ogółu innowacji.

  Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej obrady stacjonarne
  z możliwością udziału online. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Więcej informacji oraz rejestracja – www.forumbiznesu.lodzkie.pl

  Udostępnij