Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 10, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Starostwo montuje ławki i kosze na śmieci

Starostwo montuje ławki i kosze na śmieci

Powiat Łaski systematycznie poprawia infrastrukturę drogową, tak aby rosło bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów oraz przejażdżek rowerowych. Infrastruktura drogowa, oprócz dróg i parkingów to także elementy małej architektury tj. ławki i kosze na śmieci.

Starosta wraz z Zarządem Powiatu Łaskiego zgodnie z sugestiami mieszkańców naszego powiatu oraz z myślą o miłośnikach jednośladów, a także osób poruszających się pieszo, podjął decyzję o zamontowaniu ławek parkowych oraz koszy na śmieci przy najczęściej uczęszczanych drogach powiatowych.

Nowe ławki oraz kosze zostały już zamontowane na ulicach: Batorego, Jana Pawła II, Południowej, Katowickiej, pl. Piłsudskiego, a po ukończeniu przebudowy drogi pojawią się również przy ulicy Sportowej.

Zarząd Powiatu Łaskiego zapewnia, że elementy małej architektury będą pojawiały się sukcesywnie na terenie naszego powiatu, w zależności od zapotrzebowania i możliwości montażu we wskazanych przez mieszkańców miejscach.

Wstaw komentarz


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_5idnb21louhpg1t378pttli563, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0