• W imieniu Generalnego Wykonawcy ZUE S.A. kontraktu „Prace na liniach kolejowych nr 14, 811 na odcinku Łódź Kaliska – Zduńska Wola – Ostrów Wielkopolski, Etap I: Łódź Kaliska – Zduńska Wola” informujemy, że w związku z prowadzonymi obecnie pracami budowlanymi na szlaku ŁASK – DOBROŃ zachodzi konieczność wykonania elementów konstrukcji torowiska w przejeździe drogowo-kolejowym w km 24,925.

    Wiąże się to z wprowadzeniem na ul. Sportowej w miejscowości Łask (Kolumna) całodobowo w okresie od 02.06.2020 r. – 10.06.2020 r. (po przywróceniu ruchu na przejedzie w ciągu ul. Lutomierskiej w Łasku) tymczasowej organizacji ruchu na podstawie zatwierdzonego projektu organizacji ruchu (w załączeniu).

    Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa,  przejazd będzie zamknięty, zarówno dla ruchu kołowego, jak i pieszego  z uwagi na duże zintensyfikowanie maszyn budowlanych i robotników w jednym miejscu roboczym, poruszające się po sąsiednich torach pociągi  osobowe i towarowe,  wyłączone rogatki zamykające przejazd.

    Udostępnij