Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 10, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Kolumnie

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Kolumnie

W imieniu Generalnego Wykonawcy ZUE S.A. kontraktu „Prace na liniach kolejowych nr 14, 811 na odcinku Łódź Kaliska – Zduńska Wola – Ostrów Wielkopolski, Etap I: Łódź Kaliska – Zduńska Wola” informujemy, że w związku z prowadzonymi obecnie pracami budowlanymi na szlaku ŁASK – DOBROŃ zachodzi konieczność wykonania elementów konstrukcji torowiska w przejeździe drogowo-kolejowym w km 24,925.

Wiąże się to z wprowadzeniem na ul. Sportowej w miejscowości Łask (Kolumna) całodobowo w okresie od 02.06.2020 r. – 10.06.2020 r. (po przywróceniu ruchu na przejedzie w ciągu ul. Lutomierskiej w Łasku) tymczasowej organizacji ruchu na podstawie zatwierdzonego projektu organizacji ruchu (w załączeniu).

Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa,  przejazd będzie zamknięty, zarówno dla ruchu kołowego, jak i pieszego  z uwagi na duże zintensyfikowanie maszyn budowlanych i robotników w jednym miejscu roboczym, poruszające się po sąsiednich torach pociągi  osobowe i towarowe,  wyłączone rogatki zamykające przejazd.

Wstaw komentarz


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_fj64b19oemag9d1n87ebc019p0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0