• Blisko 700 m kw. powierzchni będzie miał sklep Sinsay w budowanym centrum handlowym. To ulubiona sieciówka nastolatek, ponieważ można tam kupić modne ubrania w niskich cenach.

   

  Salon Sinsay, polskiej marki odzieżowej wchodzącej w skład grupy LPP, będzie kolejnym sklepem w budowanym Vendo Parku w Łasku. Sieć podpisała właśnie z inwestorem Trei Real Estate umowę najmu lokalu o powierzchni ponad 700 mkw.

  – Sinsay to najmłodsza i zarazem najszybciej rozwijająca się marka z naszego portfolio. Tylko w roku ubiegłym powierzchnia handlowa Sinsaya wzrosła o ponad 20% i ten trend będzie dalej kontynuowany. Nieustannie badamy potrzeby klientów, a te wskazują, że kolekcje Sinsay cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko klientów z dużych miast, ale także tych mniejszych, stąd nasza decyzja o wejściu do Vendo Parku w Łasku – informuje Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP.

  Salon Sinsay w Vendo Parku w Łasku będzie miał powierzchnię ponad 700 mkw. Otwarcie sklepu jest zaplanowane na IV kwartał 2019, kiedy inwestor, firma Trei Real Estate, odda budynek do użytku.

  – Rozszerzanie współpracy z grupą LPP to dla nas ważny krok w rozwoju biznesu, ale również istotny sygnał dla rynku. Zmiany jakie zachodzą w sektorze handlowym bezpośrednio wpływają na kierunek rozwoju tego typu nieruchomości. Parki handlowe przeżywają teraz okres intensywnego wzrostu, zainteresowanie najemców jest bardzo duże, również wśród marek obecnych dotąd tylko w dużych, śródmiejskich galeriach. Aktualnie najemcy pytają nas o coraz większe powierzchnie sklepowe i coraz częściej jesteśmy w stanie spełnić te wymagania, dostosowując projekty Vendo Parków do zmieniających się potrzeb naszych partnerów biznesowych i klientów – informuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

  Vendo Park powstaje przy ulicy Warszawskiej w Łasku, a jego powierzchnia to 4,5 tys. mkw. Swoje sklepy otworzą w nim sieci znanych marek, m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK, których na próżno możemy szukać w Łasku.

  Przy Vendo Parku powstaje też supermarket Lidl. Inwestycja w tym mieście będzie wyjątkowa pod innym względem – razem z Vendo Parkiem do Łasku wejdzie sieć McDonald’s. Restauracja będzie mieściła się w osobnym budynku, tuż przy wjeździe do parku handlowego i tym samym będzie to druga inwestycja Trei uzupełniona o ofertę gastronomiczną. McDonald’s znajduje się również przy Vendo Parku zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej.

  – Nasze Vendo Parki zapewniają mieszkańcom maksymalną wygodę w szybkich, codziennych zakupach oraz dostarczają kompleksową ofertę. Na tle innych obiektów handlowych wyróżnia je prosta konstrukcja, są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak dzieje się to w przypadku dużych galerii – dodaje Wesołowski.

  W obrębie centrum handlowego planowane jest ok. 130 miejsc parkingowych.

  Udostępnij