• Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w drugiej połowie czerwca otworzy drzwi dla swoich klientów, a w ostatni weekend miesiąca szykuje Wielkie Otwarcie. 29 i 30 czerwca na mieszkańców Pabianic i okolic czekać będzie moc atrakcji: koncerty, konkursy i kreatywne wydarzenia artystyczne dla wszystkich pokoleń.

   

  Pod koniec maja Pabianice zostały oplecione barwnymi nićmi. Pojawiły się wzdłuż bulwaru Kruschego, a w różnych punktach miejskiej przestrzeni natrafić można na kolorowe szpule. Jest to początek akcji „Po nitce do… Tkalni” organizowanej przez A&A. Nici prowadzą do powstającego w dawnych fabrykach Krusche&Ender Centrum Handlowo-Rozrywkowego Tkalnia, które w czerwcu powita pierwszych klientów.

  – Druga połowa czerwca to dla nas wyjątkowy czas. Otworzymy wówczas nowe Centrum Pabianic – Tkalnię, która będzie nowoczesnym miejscem zakupów, spotkań i rekreacji. Świętowanie rozpoczynamy 29 czerwca i potrwa ono dwa dni. Ten czas wypełni wiele wydarzeń i atrakcji: koncerty, spotkania z gwiazdami, pokazy taneczne, warsztaty artystyczne, atrakcje dla dzieci, a także promocje i rabaty przygotowane przez sklepy, kawiarnie i punkty usługowe. Nie zabraknie również upominków i akcji prosprzedażowych – mówi Adrian Majsterek, inwestor A&A.

  W ramach Wielkiego Otwarcia 29 czerwca na scenie wystąpią m.in. lokalne szkoły taneczne oraz belgijski wokalista Danzel, światowa gwiazda muzyki tanecznej, twórca hitu „Ump it up”. Z kolei 30 czerwca do Tkalni zawita youtuber Blowek, który przygotował dla mieszkańców Pabianic specjalne wyzwania, z których zasłynął w mediach społecznościowych. Poza atrakcjami scenicznymi organizowane będą występy kuglarzy i szczudlarzy, pokazy wielkich baniek mydlanych, animacje dla dzieci i młodzieży, warsztaty artystyczne związane z tematem nici i specjalnie przygotowane promocje. Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Sylwia Kurzela. Podczas imprezy poznamy także najpiękniejsze włóczkowe e-Motki przygotowane przez najmłodszych mieszkańców Pabianic. Uroczystości Wielkiego Otwarcia zakończy pokaz fajerwerków.

   

  Promocje na otwarcie obiektu przygotowuje blisko 40 sklepów., m.in. Hebe, Empik, Reserved, CCC, Smyk, Sinsay, House, TATUUM, Big Star, Diverse czy Esotiq, a także kawiarnie jak Kraina Słodkości – lokalna firma, która jest znana mieszkańcom Pabianic już od dawna.

  Tkalnia_nowa

  Udostępnij