• Katarzyna Staśkowska odniosła kolejny spektakularny sukces. Podczas Mistrzostw Polski Federacji PCA zdobyła srebrny medal.

   

   

  Katarzyna Staśkowska jest funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Jej zamiłowaniem i hobby jest kulturystyka. Kobieta sztywno trzyma się planu treningowego wyznaczonego przez jej trenera oraz wylewa hektolitry potu na siłowni. Ten wysiłek procentuje, bowiem Staśkowska z każdych zawodów wraca z medalem. Jej przygoda z tym sportem  zaczęła się stosunkowo niedawno, bo ledwie rok temu, ale już widać jej owoce. W ubiegłym roku kobieta zdobyła Mistrzostwo Polski Federacji WPF. W październiku, w Pucharze Polski również zajęła pierwsze miejsce. Natomiast w listopadzie sięgnęła po tytuł wicemistrzyni świata tej federacji.

  Mistrzostwa Polski Federacji PCA odbyły się po raz pierwszy, w pobliskiej Łodzi. Start miał miejsce 5 maja. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej sympatycznej policjantki, która rywalizowała w kategorii bikini trained. Po raz kolejny kobieta nie miała sobie równych i zdobyła wicemistrzostwo.

  Wracam ze srebrnym medalem i uśmiechem na ustach. Uwielbiam ten klimat, atmosferę, ludzi i zapach bronzera. Dziękuję za każde słowo wsparcia, za trzymane kciuki i obecność na widowni! Jesteście niesamowici – powiedziała Kasia Staśkowska.

  Wiemy, że na widowni znalazło się sporo osób, które wspierały Katarzynę. Najważniejszymi kibicami okazali się zawsze wspierający rodzice. Ogromną dumę czuje również Mateusz Szlęk, który jest trenerem policjantki.

  staskowska

  Udostępnij