• Bronisław Węglewski wygrał w plebiscycie organizowanym przez gazetę „Mój Łask” na Najlepszego Samorządowca powiatu łaskiego roku 2017.

   

  Głosować na kandydatów można było za pośrednictwem kuponów w naszej gazecie, a także drogą SMS przez blisko 1,5 miesiąca. Początkowo prym w plebiscycie wiodła Teresa Wesołowska, która uzyskiwała największą liczbę głosów. W połowie konkursu „obudzili się” zwolennicy Bronisława Węglewskiego, którzy na swojego faworyta oddali 50 głosów za pośrednictwem kuponów oraz 28 głosów drogą SMS. Drugie miejsce zajęła Teresa Wesołowska. Na starostę oddano 20 głosów za pomocą kuponów i 13 głosów za pośrednictwem SMS. Na trzecim miejscu uplasował się burmistrz gminy Łask Gabriel Szkudlarek, na którego zagłosowało 7 osób.

  Po trzy głosy otrzymali: Dariusz Cieślak, przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice, oraz Renata Szafrańska, wójt gminy Wodzierady. Dwa głosy otrzymał Andrzej Zieliński, przewodniczący Rady Gminy Buczek. Honorowo po jednym głosie dostali: Robert Bartosik, przewodniczący Rady Miejskiej w Łasku, oraz Jerzy Kotarski, wójt gminy Sędziejowice.

   

  Wśród osób głosujących za pomocą kuponów rozlosowaliśmy dwie nagrody. Książkę „Sekrety Łasku i Pabianic” Andrzeja Sznajdera otrzymają Janina i Marian Ludwisiakowie. Zestaw kosmetyków powędruje do Franciszki Olejnik. Po nagrody należy zgłosić się do księgarni RHEMA w Łasku po 14 grudnia.

  A już  w najbliższym świątecznym numerze obszerny wywiad ze zwycięzcą naszego plebiscytu

  Udostępnij