• Blisko 160 osób zapisanych do kategorii OPEN i ponad 150  do kategorii szkolno-integracyjnych XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II w Łasku.

  Przypominamy, że zgłoszenia zbiorcze do kategorii szkolno-integracyjnych przyjmowane są w Starostwie Powiatowym w Łasku, pokój nr 7 oraz drogą elektroniczną na adres e mail: promocja2@lask.com.pl.

  Zgłoszenie do kategorii OPEN i marszu nordic walking prowadzone są w systemie internetowym pod adresem http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/297.

  UWAGA! W dzień zawodów, zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie do kategorii OPEN i marszu nordic walking. Listy zbiorcze od szkół i instytucji przyjmujemy do wtorku 18 kwietnia br.

  Elektroniczny pomiar czasu i marsz nordic walking

  W tym roku organizatorzy przygotowali kilka nowości. Bieg w kategorii OPEN zostanie wydłużony do 5 kilometrów i będzie w nim obowiązywał elektroniczny pomiar czasu. Połączony zostanie z marszem nordic walking. Start i meta będą usytuowane na Placu 11 Listopada w Łasku.

  Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

  Zakaz parkowania na Placu 11 Listopada

  W związku z organizacją XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku w godzinach 11.30 – 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach w Łasku. Od godziny 17.00 w sobotę, 22 kwietnia br. będzie obowiązywał zakaz parkowania na miejscach parkingowych w północnej części Placu 11 Listopada.

  Organizatorzy i sponsorzy

  Powiat Łaski, corocznie, we współpracy z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Proboszczem Parafii NP NMP w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oficjalnymi partnerami wydarzenia zostały również firmy: OVER Group i MMER.

   

   

  bieg papieski

  Udostępnij