• Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 27 marca 2017 roku o godz. 5.46 na drodze wojewódzkiej nr 710 w miejscowości Kwiatkowice Las.

    Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego kierujący renault laguna w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki Volkswagen Passat, którym poruszała się 49-letnia mieszkanka powiatu łaskiego, doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem LT kierowanym przez 33-letniego mieszkańca Łodzi. Na skutek wypadku kierowca renault poniósł śmierć na miejscu. Kierujących volkswagenami w wyniku odniesionych obrażeń przewieziono do szpitali. W związku z pracą służb ratowniczych na miejscu wypadku droga była nieprzejezdna przez kilka godzin. Zorganizowano objazdy.

    Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Przecenianie swoich umiejętności, nadmierna prędkość i nietrzeźwość to najczęstsze przyczyny tragedii na polskich drogach.

     

    Udostępnij