• 15 stycznia 2017 roku w Zgierzu odbył sie turniej mini siatkówki organizowany przez sekcje siatkówki Włókniarza Zgierz Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki ZGIERZ CUP 2017. Drużynę Łaskovii reprezentowały Michalina Miksa, Paulina Hajdo oraz Martyna Bulzacka, Martyna Michalak. Reprezentantki z naszego miasta zajęły odpowiednio 6 I 14 miejsce. Zwyciężyła drużyna UMKS Tuszyn I.
   
  ***
  Jak dowiadujemy sie w łaskim CSiR podczas ferii dzieci i młodzież mogą bezpłatnie korzystać z basenu (w godzinach 7.00 do 21.00)
   
  ***
  11 stycznia 2017 r. w jednej z łaskich kawiarni odbyło się spotkanie zawodników Wodnika Łask, na którym podsumowano osiągnięcia w 2016 roku. Zarząd klubu przyznał nagrody dla najlepszych zawodników za osiągnięcia sportowe które wręczył Pan Marek Krawczyk honorowy Prezes Wodnika. Najlepszą zawodniczka Wodnika w 2016 roku została Magda Kowal.
   
  ***
  W III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice organizowanym przez GKS Sędziejowice zwycięstwo wywalczyła ekipa pod nazwą „Drużyna A” podczas turnieju zbierano również pieniądze na WOŚP
   
  ***
  Proyama Federacja Sportu i Sztuk Walki zaprasza wszystkie dzieci spoza klubu na zajęcia w czasie ferii zimowych do naszych sekcji. więcej na profilu facebookowym klubu.
   
  ***
  Zawodnicy Łaskiego Bractwa Triathlonu Sztuk Walki wzieli udział w 24 godzinnym charytatywnym maratonie aktywności pod nazwą „Kręcimy dla Oliwki” który odbył się w Sieradzu. Tym razem zawodnicy Bractwa sprawdzili swoje siły mi. w konfrontacji z …..rowerkami, bieżniami czy orbiterkami. W maratonie brał udział także również olimpijczyk z Rio Artur Kozłowski a celem nadrzędnym było zebranie funduszy na pomoc 5 letniej Oliwce zmagającą się z siatkówczakiem oka.
   
  ***
  Piąte z rzędu a siódme w sezonie zwycięstwo odnieśli siatkarze Huraganu Widawa. Tym razem gracze z Widawy okazali się lepsi od drużyny z Żychlina. Volley Team Żychlin- KS Huragan Widawa 0:3 (16:25 14:25 11:25), mecz rozegrany został 14 stycznia a po tym zwycięstwie Huragan zajmuje 3 miejsce w III lidze łódzkiej z dorobkiem 19 punktów.
   
  ***
   

  Udostępnij