• Enej, Video i Szymon Chodyniecki oraz Natalia Szroeder zagrają dla rzgowskiej publiczności.

  Od 2 do 4 września warto wybrać się na Ptak Outlet. Centrum Handlowe z okazji otwarcia blisko 30 nowych sklepów (m.in. Nike, New Balance i Kazar) szykuje dla swoich klientów moc atrakcji. Uroczyście otworzona zostanie nowa aleja sklepów. Ponadto widzom zaprezentują się profesjonalni tancerze ze specjalnie przygotowanymi pokazami. Nowe sklepy szykują dla swoich klientów duże rabaty (nawet do 80%). Dodatkową atrakcją będzie trening Fit and Jump z siostrami ADiHD.

  Kilka słów o gwiazdach

  Enej to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza folku, rocka, ska i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej; założony w 2002 roku w Olsztynie przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa, pełniącego funkcję menadżera zespołu. Enej ze względu na korzenie części składu zespołu czerpie inspiracje z kultury ukraińskiej. Nazwa pochodzi od imienia Eneja, głównego bohatera Eneidy Iwana Kotlarewskiego, ukraińskiej trawestacji utworu Wergiliusza. Zespół wystąpił w popularnym programie „Must be The Music”. Ich hity to „Tak smakuje życie”, „Kamień z napisem love” czy „Skrzydlate ręce”.

  Natalia Szroeder – polska piosenkarka i autorka tekstów, znana m.in. ze współpracy z raperem Marcinem „Liberem” Piotrowskim, z którym w 2013 roku nagrała przeboje „Wszystkiego na raz” i „Nie patrzę w dół”. Piosenkarka prowadzi także solową działalność artystyczną, jej debiutancki singel zatytułowany „Jane” ukazał się w 2012 roku. Wystąpiła w popularnym programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Utwór „I have nothing” Whitney Houston w jej wykonaniu został doceniony nawet przez zachodnie media.

  Video – polski zespół muzyczny grający pop-rocka założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. Ich największe hity to „Papieros”, „Idę na plażę”, „Soft”.

  Szymon Chodyniecki działalność artystyczną rozpoczął w 2006 roku w zespole Immortal Midnight, który założył wraz ze szkolnym kolegą. W 2009 roku został współzałożycielem formacji South Blunt System (SBS). Debiutancki album grupy zatytułowany „I’m Seeing” ukazał się w 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Urban Rec. W międzyczasie grupa została rozwiązana, natomiast Chodyniecki rozpoczął solową działalność artystyczną, posługując się pseudonimem South Blunt System. Jego debiutancki album solowy pt. „Potęga w czynie” trafił do sprzedaży 25 marca 2014 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Rok później muzyk zrezygnował z pseudonimu, a także związał się z Sony Music Entertainment Poland. 17 czerwca 2015 roku ukazał się pierwszy singel sygnowanym nazwiskiem muzyka „Sam na sam”. Także w 2015 roku nagrał singel „Sin Usar Palabras/Bez słów” razem z Lodovicą Comello, włoską aktorką i piosenkarką, znaną m.in. z występu w serialu telewizyjnym „Violetta”.

  Udostępnij