•  Można doskonale bawić się, a jednocześnie pomagać. Wystarczy tylko wziąć udział w charytatywnym balu karnawałowym i spełnić marzenie o samodzielnym chodzeniu niepełnosprawnej Julii Gabrysiak.
  Już 30 stycznia w sali balowej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sędziejowicach odbędzie się bal charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup urządzenia NF-WALKER dla chorej na porażenie mózgowe  Julii Gabrysiak. Sprzęt pozwoli dziewczynce samodzielnie stać i chodzić przy zachowaniu stabilnej i skorygowanej postawy. Dzieci z zburzeniami ruchu i postawy potrzebują więcej niż tylko mobilizacji lub korekty sprawności ruchu. Dzięki NF-Walker poprawiona zostaje postawa dziecka i otrzymuje ono możliwość aktywnego udziału w życiu codziennym.
  Podczas charytatywnego balu odbędą się licytacje i loterie, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup urządzenia NF-WALKER dla Julii Gabrysiak. Przedmioty przekazali m.in. Agnieszka Sienkiewicz (aktorka),  Olga Kalicka (aktorka), Wojtek Łuszczykiewicz (wokalista grupy Video), Artur Partyka (skoczek wzwyż, medalista Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy).
  Osoby zainteresowane ofiarowaniem przedmiotów na licytację prosimy o kontakt z Dariuszem Cieślakiem, tel. 663 223 238, mail: dariusz.cieslak@onet.pl. Zapisów na bal można dokonywać pod numerem telefonu: 603 552 349. Takiego balu nie powinien nikt pominąć. Obecność obowiązkowa. Zbierzmy się w jak największej liczbie i pokażmy, że mamy dobre serca.
  Redakcja „Mojego Łasku” bardzo cieszy się, że nad tak piękną inicjatywą mogła objąć patronat medialny.
  plakat_bal charytatywny1

  Udostępnij