Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 7, 2021

Scroll to top

Top

No Comments

Co wydarzyło się w Dobrej? -

Co wydarzyło się w Dobrej?
Policja nabrała wody w usta. Straż Pożarna pomagała w działaniach operacyjnych.
Interwencja funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Łasku jest owiana tajemnicą. Wiadomo tylko tyle, że 29 października o 17.10 jeden zastęp OSP KSRG Pruszków pomagał policji w oświetleniu terenu działań operacyjnych. W tej sprawie zadzwoniliśmy do oficera prasowego KPP w Łasku.
Niestety, nie mogę udzielać informacji w tej sprawie. Potwierdzam jednak, że takie działania miały miejsce, a nawet uchylę rąbka tajemnicy, że zakończyły się sukcesem łaskiej komendy. Mam jednak nadzieję, że już niedługo będę mogła przesłać informację do prasy wraz ze zdjęciami – powiedziała nam mł.asp. Katarzyna Staśkowska, rzecznik łaskiej policji
My nieusatysfakcjonowani takim przepływem informacji, rozpytaliśmy mieszkańców Dobrej, w jakim celu przebywała w ich miejscowości policja i jakie prowadziła działania operacyjnej. Według słów mieszkańców, funkcjonariusze w Dobrej zjawili się w związku z zatrzymaniem osoby, która rozprowadzała „lewe” papierosy i tytoń bez akcyzy. Niewykluczone, że w tym miejscu znajdował się również nielegalny alkohol. Czekamy jednak na oficjalny komunikat policji, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wstaw komentarz