• Drużyny z powiatu łaskiego na czele tabeli. Ostra rywalizacja o fotel lidera pomiędzy LUKS Bałucz a Orkanem Buczek.
    Klasa okręgowa
    Fenomenalny mecz rozegrał LUKS Bałucz, który wygrał z piątą drużyną w tabeli (LKS Chojne) 9:0. LKS Kwiatkowice zdobyło kolejne 3 punkty (3:0 z MKS MOS Zduńska Wola). Passe zwycięstw utrzymuje także Orkan Buczek. Tym razem drużyna podejmowała GLKS Strzelce Wielkie. Pierwsza bramka padła już w 8 minucie gry. Rzut rożny wykonany przez Jacka Berensztajna, miejsce w polu karnym wywalczył Jacek Popek i oddał strzał lewą nogą, 1:0 dla Orkanu. Ten zawodnik był bliski zdobycia hattricka. Niestety piłka dwa razy odbiła się o poprzeczkę i słupek. W 22 minucie doskonałe podanie Patryka Niciaka do Tomka Mareckiego. Ten wykorzystuje sytuację i strzela na 2:0. Sześć minut później kibice mogli podziwiać trzecią bramkę, która była konsekwencją doskonale rozegranej akcji pomiędzy Jackiem Berensztajnem a Adrianem Płuciennikiem. W 38 minucie Orkan zdobył czwartą bramkę z rzutu karnego, który precyzyjne wykonał Jacek Popek. W 44 minucie piątego gola strzelił Tomasz Marecki. Piłkarze schodzili do szatni z wynikiem 5:1. Po przerwie GLKS Strzelce Wielkie zdobyli drugą bramkę. Wisienką na torcie był ostatni strzał Tomka Mareckiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem … i oczywiście nie zmarnował takiej szansy. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Orkanu.
    Niestety, ze zwycięstwa nie może cieszyć się Widavia Widawa, która na obcym terenie przegrała 3:2 z LKS Kobierzycko.
    Tabela ligowa wygląda następująco: pierwsze miejsce zajmuje LUKS Bałucz, drugie Orkan Buczek, a na trzecim uplasował się zespół LKS Kwiatkowice. Dziewiąte miejsce zajmuje Widavia Widawa.
    A-klasa
    Ostatnią kolejkę do udanych mogą zaliczyć piłkarze MULKS Łask, którzy wręcz rozgromili TS Gruszczyce 8:1. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak tak wysokiego zwycięstwa.  Pierwszy gol padł w 13 minucie gry. Obrońcy przeciwnej drużyny wybijają piłkę po dośrodkowaniu, a Kuba Sęczkowski oddaje strzał i zdobywa bramkę. Kolejny punkt trafił do gości. Była dokładnie 23 minuta, kiedy MULKS stracił bramkę. W pierwszej połowie byłoby to na tyle i spotkanie po 45 minutach gry kończy się remisem 1:1. W przerwie trener łaskiej drużyny musiał bardzo zmobilizować swoich zawodników, ponieważ już w 47 minucie gola zdobył Dominik Gromada. W 56 minucie trzecią bramkę głową strzela Wiktor Marciniak. W 63 minucie na 4:1 bramkę zdobywa Mateusz Dobroszek, minutę później jest już 5:1 dzięki Krzysztofowi Kaniosowi. W 70 minucie punktuje Jakub Sęczkowski, jedenaście minut później z „główki” strzela Kamil Królak, a ostatnią ósmą bramkę w 88 minucie zdobywa Dominik Gromada.
    Niestety, kolejny mecz przegrywa Tęcza Brodnia, która uległa 1:0 Iskrze Stolec.
    Drugie miejsce w tabeli zajmuje MULKS Łask, który do lidera traci dwa punkty. Na jedenastej lokacie plasuje się Tęcza Brodnia.
    B-klasa
    W 10 kolejce LZS Chrząstawa przegrywa RKS Rychłocice 6:1, a LKS Chociw wygrywa z LKS Wola Będkowska 3:0. LZS Chrząstawa zajmuje piętnaste miejsce w tabeli, a LKS Chociw dziewiąte.