• gawor
  Barbara Gawor, dyrektor Zespołu Szkół numer 1 i radna powiatowa zostanie twarzą kampanii „Star in conspiration” (zakonspirowana gwiazda), jaką rozpocznie w maju Ministerstwo Obrony Narodowej.

  Pani Barbara będzie zachęcała młode kobiety, aby wstępowały do armii. Jak? Prezentując militarny, maskujący kolor włosów (na zdjęciu jeszcze w fazie testów dążących do doskonałości). Fryzura i kolor włosów lansowany przez popularną radną będzie najpierw realizowany w naszej armii jako program pilotażowy. Niewykluczone jednak, że jeżeli pozytywnie sprawdzi się podczas ćwiczeń operacyjnych będzie stosowana na co dzień podczas tajnych akcji.

  Barbara Gawor kontrakt z MON ma podpisać jeszcze dziś. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, iż za udział w akcjach reklamowych pani radna otrzyma pól miliona złotych. Nie weźmie tych pieniędzy dla siebie.

  – Zainwestuję w krytą pływalnie na terenie szkoły – zdradziła w rozmowie z „Moim Łaskiem”.

  Mówi się, że kontrakt z MON załatwił Barbarze Gawor świeżo upieczony wiceminister w resorcie Skarbu Państwa Cezary Gabryjączyk.

  – Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Cieszę się, że pani Barbara Gawor rozsławi ziemię łaską i wzmocni nasz potencjał obronny – odparł dyplomatycznie Cezary Gabryjączyk.

  Udostępnij