Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 7, 2020

Scroll to top

Top

3 komentarze

Nasza dziennikarka Justyna Małycha w ścisłej czołówce konkursu PL CZ Local Press Awards!

Nasza dziennikarka Justyna Małycha w ścisłej czołówce konkursu PL CZ Local Press Awards!

1-12

Spośród wszystkich finalistów do nagrody głównej nominowano tylko po dwie prace z każdej kategorii – wśród nich tekst Justyny (Polityka i instytucje lokalne: „Sami swoi nie na swoim”). Gratulujemy wyróżnienia!

Komentarze:

 1. kes

  Nie miałam gdzie napisać, więc piszę tu. Widziałam dziś Pana od kotów, tego człowieka o wielkim sercu i myślę sobie, jakie to straszne, że ludzie szydzą, śmieją się, myślą, że zwariował. To świat zwariował, skoro pochylanie się nad krzywdą istoty bożej (o, tak drodzy katolicy!) jest uznawane za nienormalne! Bardzo szanuję tego człowieka i ogromnie mi go szkoda!

 2. Janson

  Pani Małycha, jak przegra razem z całą Redakcją sprawę w pabianickim sądzie, to ciekawe, czy też tak się będzie uśmiechać 😛
  A swoją drogą, moglibyście Państwo stworzyć dział ogólny, na którym moglibyśmy komentować wydarzenia, których akurat Wy nie poruszacie. Wielu nie chciałoby korzystać ze swojego maila, który najczęściej zawiera imię i nazwisko, a zakładanie fikcyjnego konta tylko po to jest bez sensu. Pomyślcie o tym.

  • Justyna Małycha

   Drogi Janson! Po pierwsze: moje sprawy toczą się przed łódzkim Sądem Okręgowym, nie pabianickim, po drugie: o wyroki jestem spokojna. Piszę prawdę, a że ktoś ma z tego powodu ból d..y – przykro mi. Po trzecie: w kwestii „osobnego działu i zachowania anonimowości” – nasz adres redakcyjny jak i do konkretnych redaktorów jest dostępny na stronie www. Wystarczy zastrzec anonimowość – nie było i nie ma z tym problemu, a jeśli już – sms, telefon, list… mnóstwo opcji dotarcia.

Wstaw komentarz