• Nadchodzący tydzień to doskonała okazja do nadrobienia kinowych zaległości po majówkowych wyjazdach, zwłaszcza że w Heliosie zagoszczą aż trzy porywające premiery – „Królestwo Planety Małp”, „Supersiostry” i „Ucieczka ze zwierzowersum”. Ponadto na wielkich ekranach znajdą się uwielbiane cykle oraz przeróżne seanse specjalne.

  Jedną z nowości jest „Królestwo Planety Małp”, czyli kolejna odsłona kultowego uniwersum z gatunku science fiction. Akcja filmu rozgrywa się prawie trzysta lat po wydarzeniach z „Wojny o planetę małp”. Małpy wytworzyły swoją cywilizację, podczas gdy ludzie cofnęli się do dzikiego, prymitywnego stanu. Nowy przywódca pragnie wprowadzić despotyczne rządy i zniewolić pozostałe grupy. W tym celu poszukuje pozostałości ludzkich technologii, które pozwolą mu zyskać przewagę nad innymi klanami…

  Polską premierą tego tygodnia jest pełna akcji i efektów specjalnych opowieść science fiction „Supersiostry”. Główną bohaterką filmu jest nastoletnia Ala. Dziewczyna czuje, że nie pasuje do otaczającej ją rzeczywistości, a młodzieńczy bunt daje się we znaki jej ojcu, nauczycielowi fizyki. Niespodziewanie Ala odkrywa, że posiada nadprzyrodzone zdolności, jak również spotyka swoją siostrę, Lenę, o której istnieniu nie wiedziała. Tymczasem tropem rodzeństwa podążają żołnierze z tajnego departamentu. Ich celem jest wykorzystanie mocy sióstr przy tworzeniu broni nowej generacji… Ala i Lena muszą połączyć siły, aby pomóc sobie nawzajem.

  Na najmłodszych czeka natomiast najnowsza animacja wprost z Australii pod tytułem „Ucieczka ze zwierzowersum”. Maggie to wombatka, która pragnie pomagać innym jako superbohaterka. Jej zadania, takie jak naprawa kanalizacji czy wypełnianie zeznań podatkowych, nie należą jednak do spektakularnych, a Maggie tęskni do emocjonujących przygód. Pewnego dnia okazuje się, że zły geniusz planuje uwięzić mieszkańców miasta w komputerowej symulacji i odciąć ich od realnego życia. Maggie i jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić – ruszają więc na misję, aby uwolnić mieszkańców!

  Szczegóły dotyczące seansów oraz bilety na majowe seanse można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

  https://helios.pl/pabianice/kino-helios/repertuar

  Udostępnij