• W środę, 14 grudnia, ZUS zaprasza na panel dyskusyjny „Biznes a ZUS – szanse i wyzwania” organizowany w ramach XV Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

  Od godz. 10.30 do 11.30 w Vienna House Andel’s w Sali Damask odbędzie się panel dyskusyjny „Biznes a ZUS – szanse i wyzwania” organizowany w ramach XV Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

  Od godz. 11.30 do 12.30 zorganizowane zostanie spotkanie z cyklu „Kawa z ZUS-em” – spotkanie networkingowe z przedstawicielami ZUS-u, biznesu i organizacji przedsiębiorców.

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych realizuje strategię digitalizacji polskiego systemu ubezpieczeń społecznych, dostosowuje swoje usługi do sytuacji społecznej i gospodarczej w kraju oraz na świecie. Dąży do uproszczenia systemu ubezpieczeń społecznych i przejęcia obowiązków płatników składek w zakresie rozliczeń. Wprowadza automatyzację i elektronizację procesów, komunikacji i dokumentacji. Poszerza zakres funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych ZUS, pierwszego e-urzędu w kraju – mówi rzeczniczka ZUS województwa łódzkiego Monika Kiełczyńska.

  Swoją opinię na temat działań i projektów ZUS w czasie panelu wyrażą przedsiębiorcy, przedstawiciele otoczenia biznesu, samorządu, nauki oraz ZUS:

  • Paweł Jaroszek  – członek Zarządu ZUS, nadzorujący Pion Finansów i Realizacji Dochodów, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Krystyna Dirani – Kierownik Działu Płac  –  Wielton S.A.
  • dr Paweł A. Nowak –  Uniwersytet Łódzki/Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
  • Marzena Pokucińska – Kierownik Działu Kadr i Płac/Payroll Manager Spółki PTAK  S.A.  
  • Marek Spiżewski –  wiceprezes  Zarządu  –  KLUB 500 – Łódź, Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm

  Moderatoremspotkanie będzie Monika Majewska, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

  Europejskie Forum Gospodarcze to wydarzenie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej  Forum lub podczas Forum na miejscu wydarzenia przy stoisku rejestracyjnym.

  Tegoroczna edycja Forum odbywać się będzie w formie hybrydowej: stacjonarnie
  w hotelu Andel’s w Łodzi oraz online – udostępniona dla widzów na oficjalnym kanale YouTube
  i stronie www.forum.lodzkie.pl

  Rejestracja i szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://forum.lodzkie.pl.

  Udostępnij