• „Za duży na bajki” to opowieść, o tym co jest w życiu ważne dla młodych ludzi. To warty zobaczenia film, który bawi, uczy i wzrusza widzów.

  Pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

  Czas trwania filmu: 106 minut
  Kategoria wiekowa: od 7 lat

  Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a nagrodami w konkursach będą książki oraz gry planszowe!

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/BazaFilmow/Szczegoly/film/23653/ZA-DUZY-NA-BAJKI%3A-przedpremierowe-seanse-z-konkursami-12-13-marca

  Zapraszamy również na Filmowe Poranki, w których poznacie przygody naszych ulubionych KOTÓW „44 Koty cz.12”

  Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 12, w niedzielę 13 marca o godz. 10:30.

  Zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Blondie kocia agentka
  • Dzicy i śmiali
  • Zimowa miau-olimpiada
  • Podwodne sprzątanie
  • Wiejski podwieczorek

  „44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

  Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej. Do wygrania wiele ciekawych nagród w tym Voucher do Jump Planet.

  Uczestnicy Filmowych Poranków!
  Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
  Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

  Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

  Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 27 marca o godzinie 10:30!

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/BazaFilmow/Szczegoly/film/23470/FILMOWE-PORANKI%3A-44-Koty–cz–12

  Udostępnij