• Marcowe święto, niegdyś hucznie obchodzone zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy nie wracali do domu bez stylonowych rajstop czy bukietu przywiędłych goździków, dzisiaj ma nieco inny wymiar. Nikt go nie celebruje tak jak kiedyś.

  Mimo to warto pamiętać o żonach, córkach, mamach, siostrach, ciociach, przyjaciółkach i koleżankach. I nawet jeśli dżentelmeni i prawdziwi mężczyźni zwykli zapominać o Dniu Kobiet, uznając to święto za przestarzale albo niemodne, to kobiety powinny same o sobie w tym dniu pomyśleć, zrobić sobie prezent, który wywoła błysk w oku, miłe wrażenie, dobre wspomnienie, do tego będzie

  Bez wątpienia takim idealnym prezentem będzie praktyczna i wygodna bielizna. Taka, w której rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Uniwersalna! Superelastyczna, czyli pasująca na małe i na bardzo duże figury.

  Taka idealna, jak bielizna z linii Kylie 770 marki Corin. W niej rozmiar się nie liczy, jest „ONE SIZE”. Taka sama dla wszystkich Kobiet!

  Czy Ty będziesz kupować figi z kolekcji Kylie 770, czy też otrzymasz je w prezencie, to ryzyko nietrafionego rozmiaru jest żadne. Nie trzeba wymieniać, dopasowywać, dobierać do figury. Superelastyczna dzianina dostosowuje się do wszystkich kształtów ciała, nie tracąc jednocześnie swojej rozciągliwości.

  Taka jedyna bielizna, jak jedyna kobieta, wyjątkowa, z jednym rozmiarem dla wszystkich!

  Zapraszamy: Pabianice, ul. Lutomierska 48. W dniach 7-9 marca rabat 20%.

  Udostępnij