Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| October 19, 2021

Scroll to top

Top

-

Marszałek województwa łódzkiego zaprasza mieszkańców regionu łódzkiego na warsztaty kulinarne „Łódzkie gotuje”.

„Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz być mistrzem gotowania we własnej kuchni? Jeśli chcesz poznać tajniki łączenia smaków kuchni tradycyjnej i nowoczesnej, nauczyć się jak przyrządzać regionalne posiłki zdrowo i smacznie, już dziś zapisz się na jeden z naszych warsztatów! Ponadto opowiemy Ci o walorach produktów ekologicznych, tradycyjnych, regionalnych z terenu województwa łódzkiego, o zasadach zdrowego żywienia oraz przedstawimy możliwości pozyskania środków finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020” – zachęca na swojej stronie internetowej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich.

W każdym spotkaniu będzie uczestniczyć 20-osobowa grupa chętnych. Jedna osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat. O udziale w warsztatach poinformowane zostaną bezpośrednio tylko osoby zakwalifikowane.

Aby zapisać się na warsztaty, należy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres zamieszkania) wraz ze wskazaniem miejscowości, w której chcemy gotować na adres mailowy: kulinarne.lodzkie@gmail.com

Terminarz warsztatów:

24 sierpnia – Zgierz

2 września – Pabianice

3 września – Kutno

6 września – Wieluń

8 września – Skierniewice

13 września – Sieradz

15 września – Piotrków Trybunalski

17 września – Łódź