Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 8, 2020

Scroll to top

Top

3 komentarze

Buczek nadal w czołówce

Buczek nadal w czołówce

Dobre zarządzanie gminą Buczek przynosi pozytywne rezultaty. Samorząd zajmuje wysokie miejsca w publikowanych rankingach.

 

W opublikowanym niedawno „Rankingu Wspólnoty” w piśmie samorządu terytorialnego „Wspólnota” gmina Buczek osiąga najlepsze miejsca w powiecie łaskim wśród gmin wiejskich.

W zależności od kategorii rankingu miejsce gminy zmienia się i tak: w kategorii „Dochód JST 2018”, czyli tak zwana „zamożność jst” – gmina Buczek zajmuje 21. miejsce w województwie łódzkim i 258. miejsce w Polsce z kwotą 3361,71 zł przypadającą na jednego mieszkańca. W kategorii Inwestycje 2016-2018 Buczek uplasował się na 17. miejscu w województwie i 193. miejscu w kraju z kwotą 1081,62 przypadającą na jednego mieszkańca. W kategorii wykorzystanie środków europejskich na inwestycje transportowe 2017-2018 gminie Buczek przypadło miejsce 13. w województwie i 177. w Polsce z kwotą 272,97 zł na jednego mieszkańca.

 

Cieszymy się, że gmina Buczek cały czas się rozwija i jest przykładem dla innych samorządów.

Komentarze:

  1. Jola

    A widawa dalej dyndo a co tam nie miało być a tu dalej tyły

    • ilona

      czego tu zazdroscic, lepsze drogi a jak sie fajnie jedzei autem , otworzy okno wiatr las , i droga tylo ubita z piachu , a tak czego zazdroscic jaki tam inwestor otworzy fabryke zaden , zwykal droga glowna tam jest jakies tam peryferie miedzy laskiem a zelowem

  2. W moim Łasku Buczek zawsze w czołówce. Dalej gmina reklamuje się w Waszej gazecie????

Wstaw komentarz