Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| May 22, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Wielkie święto siatkówki

Wielkie święto siatkówki

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia do Łasku zawita ponad 90 drużyn reprezentujących ponad 30 klubów z całej Polski, które rywalizować będą w trzeciej edycji turnieju Łaskovia Olimp Cup. Rozgrywki toczyć się będą od piątku w hali powiatowej dawnego “Elektryka” przy ul. Warszawskiej 13.

W tym roku formuła turnieju została rozszerzona w stosunku do ubiegłorocznej o kategorię czwórek. Tym sposobem podczas trzech dni zawodów toczyć się będą mecze we wszystkich trzech minisiatkarskich kategoriach dziewcząt:

  • w piątek, 28 grudnia na starcie staną dwójki (rocznik 2008 i młodsze),
  • w sobotę, 29 grudnia na starcie zameldują się trójki (rocznik 2007 i młodsze),
  • w niedzielę, 30 grudnia zagrają czwórki (rocznik 2006 i młodsze).

Rywalizacja zapowiada się pasjonująco. Obecność na turnieju zapowiedziało kilkanaście zespołów, które w tym roku rywalizowały w finałach Mistrzostw Polski w Zabrzu w dwójkach i trójkach. Wysokiego poziomu należy spodziewać się zwłaszcza po turnieju trójek, w którym udział weźmie aż 6 drużyn z czołowej dziesiątki Mistrzostw Polski.

Już dziś serdecznie zapraszamy do dopingowania najmłodszych siatkarek. Początek rywalizacji każdego dnia turnieju o godz. 10:00. Mecze finałowe przewidziane są na godz. 17:00.2018-12-28-olimp-cup plakat

Wstaw komentarz