• Młodsza aspirant Katarzyna Staśkowska to medialna gwiazda. Jej sportowym sukcesem zainteresowały się ogólnopolskie media. Policjantka w środowy poranek wystąpiła w Dzień Dobry TVN.

   

  O Katarzynie Staśkowskiej głośno w całej Polsce. Policjantka to chodząca promocja powiatu łaskiego i naszej komendy. Zaistniała w mediach dzięki sukcesowi na mistrzostwach Polski NABBA/WFF w kulturystyce i fitness w Radomiu. Chciała się tylko sprawdzić, a z mistrzostw wyjechała z II i III miejscem. W kolejnych zawodach w Białobrzegach również stanęła na pudle, zajmując I miejsce w kategorii bikini fitness oraz otrzymała powołanie do Kadry Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy NABBA/WFF na Litwie, które odbędą się 10 czerwca. Na policjantkę sukces spadł w ciągu zaledwie kilku tygodni. Jednak pracowała na niego zdecydowanie dłużej.

  Osiągnięciami młodszej aspirant z Łasku zainteresowali się dziennikarze programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Do studia zaproszono ją 31 maja. Wywiad z gościem przeprowadził uwielbiany przez widzów duet Dorota Welman – Marcin Prokop.

  Naszą policjantką na samym początku zachwycił się Prokop, który stwierdził, iż myślał, że do studia przyjedzie umięśniona jak mężczyzna kobieta, a nie supermodelka.

   

  Udostępnij