• • Jak już informowaliśmy, łaskowianka Karolina Kubiak została wicemistrzynią Europy w kickboxingu w formule Low Kick (do 48 kg), której organizatorem była World Association of Kickboxing Organizations. Zawody odbyły się w słoweńskim Mariborze. Reprezentanci naszego kraju zdobyli tam aż 19 medali!

• 3 listopada odbyły sie mistrzostwa powiatu łaskiego w sztafetach pływackich szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsza okazała się reprezentacja I LO. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy wywalczyli I miejsca.

• Tenisistka LTSR Buczek Wiktoria Wróbel wygrała turniej kwalifikacyjny kadetek (do lat 15). Startująca o dwie kategorie wyżej zawodniczka z Buczku pokonała w finale starszą o cztery lata Oliwię Kowalską z MKS Jedynka Łódź i zajęła I miejsce. Czwarte miejsce zajęła Zuzanna Niciak, a siódme Marta Holak. Zawody odbyły się 29 października. Natomiast kilka dni później (4-6.11) w Lidzbarku Warmińskim odbyło się I Grand Prix Polski Żaczek i Żaków. W kategorii żaczek również I miejsce zajęła Wiktoria Wróbel.

• Gimnazjaliści reprezentujący GKS Sędziejowice w Lidze Prezydenckiej w Zduńskiej Woli udanie zainaugurowali swoją przygodę w tych rozgrywkach. W pierwszym turnieju zajęli II miejsce. Wygrali dwa mecze i przegrali jeden.

• W Otwartym Pucharze Polski Karate Kyokushin w Koninie mieszkaniec Łasku Piotr Bąk wygrał swoje walki i zajął pierwsze miejsce. Obie walki wygrał przez nokaut. Na tych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się też inni zawodnicy z łaskiego Bractwa. Dwa pierwsze miejsca wywalczyła Roksana Rygielska w dwóch kategoriach grapplingu i kumite, dwa III miejsca Mateusz Maciejewski i Maciej Janeczek oraz II miejsce Igor Jędrzejczak.

• Młodziczki Łaskovii Łask w turnieju kwalifikacyjnym w Rawie Mazowieckiej 5 listopada pokonały Juvenię II Rawa Mazowiecka 2:0 i uległy juniorkom Skry Bełchatów 0:2. 6 listopada zaś poniosły dwie porażki w stosunku 0:2. Grały także kadetki Łaskovii, które pokonały 4 listopada drużynę UKS Ozorków 3:0. Zwycięstwo to dało naszym siatkarkom utrzymanie w rozgrywkach wojewódzkich.

• Kolejne zwycięstwo odnieśli w III lidze siatkarze Huraganu Widawa. Podopieczni Filipa Lipowskiego tym razem pokonali drużynę KS Stal Głowno 1:3 (25:21, 20:25, 12:25, 23:25).