1 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy na sportowy, kolorowy i naprawdę rodzinny DZIEŃ DZIECKA na Przylesiu!
To będzie wyjątkowa okazja do symbolicznego otwarcia zmodernizowanego Orlika oraz NOWEGO placu zabaw przy Orliku na Przylesiu, gdzie czekają na Was m.in. tyrolka, wspinaczki, strefa relaksu i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin!
A mamy świetną wiadomość! Nie trzeba czekać do 1 czerwca!
Już od najbliższego weekendu /23–24.05.2026 r./, przy zapowiadanej pięknej pogodzie, zapraszamy wszystkich małych i dużych do odwiedzenia NOWEGO placu zabaw przy Orliku na Przylesiu i wspólnego korzystania z nowej przestrzeni rekreacyjnej.
Przylesie już teraz zamienia się w wielką strefę dziecięcej radości, aktywności i rodzinnego wypoczynku! Do zobaczenia! ![]()










