• Funkcjonariusze Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Łasku poszukują sprawcy oraz świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 czerwca 2024 roku na placu 11 Listopada w Łasku.

    Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że tego dnia około godziny 23:00 w Łasku na placu 11 Listopada, nieustalony kierujący, poruszający się czarnym pojazdem (prawdopodobnie marki BMW), wyjeżdżając z zakrętu, nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Fiat Punto. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia tylnej części fiata. Sprawca chwilę po zdarzeniu odjechał z miejsca kolizji w kierunku ulicy Żeromskiego. 

    Policjanci zwracają się o pomoc. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, przejeżdżały lub przechodziły tamtędy, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Łasku przy ulicy 9 maja 32/36. Kontakt telefoniczny bezpośrednio do prowadzącego postępowanie pod numerem 47 845 42 44 lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 47 845 42 11.

    sierżant sztabowy Bartłomiej Kozłowski

    Udostępnij