• Niezapomniane bajki, wzruszające historie – to wszystko czeka na Was w dniach 3, 4 i 6 grudnia.

  W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

  Wielki zielony krokodyl domowy
  Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu.
  Od lat: 7
  Czas trwania 106 min.

  Dziwny świat

  „Dziwny świat”, to film, który zabierze widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców – z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.
  Od lat: 7
  Czas trwania: 92 min.

  Kierunek: Księżyc!
  Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód!
  Od lat: 4
  Czas trwania: 85 min.

  Uwolnić Poly
  Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka jednak nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Kiedy w okolicy pojawia się objazdowy cyrk, Cecile jest zachwycona sztuczkami cyrkowymi, a szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – kucyka o niesamowitych zdolnościach. Okazuje się jednak, że cyrkowe zwierzęta są bardzo źle traktowane, dlatego Cecile układa brawurowy plan ratunkowy dla Poly.
  Od 7 lat
  Czas trwania 102 min.

  Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

  Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

  CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem – 17,90 zł
  • 3 dni przed seansem – 19,90 zł
  • 2 dni przed seansem – 21,90 zł
  • 1 dzień przed seansem – 23,90 zł
  • w dniu seansu – 25,90 zł

  *6 grudnia obowiązuje cena SuperWtorku – 16,90 zł

  Cena biletu dla każdego uczestnika.

  Udostępnij