• Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku, do którego doszło 8 października 2022 około godziny 13.45 na DW 473 w Woli Stryjewskiej. Zginął 34-letni motocyklista.

    • Jak wynika z wstępnych ustaleń 34-letni kierujący motocyklem suzuki jechał z większa grupą z  miejscowości Bałucz do Łasku. Przemieszczał się drogą wojewódzką, która jest remontowana w związku z czym obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania. Motocyklista w pewnym momencie utracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu gdzie spadł z pojazdu. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i ustalili świadków. Przyczyny wyjaśni śledztwo.

    Aura sprzyja korzystaniu z motocyklowych wypraw.  Pamiętajmy jednak, że opady deszczu i zalegające już na części dróg liście nie sprzyjają bezpieczeństwu. Brawura połączona z brakiem umiejętności i wyobraźni może przynieść tragiczne skutki. Zdecydowanie należy przestrzegać obowiązujących ograniczeń prędkości, a także dostosowywać  ją do panujących warunków drogowych i atmosferycznych.

    źródło:kpplask

    Udostępnij