• Nadeszły trudne czasy i szykujemy się do najcięższej zimy w naszym pokoleniu. Brakuje węgla, drewno osiąga horrendalne ceny, a politycy prześmiewczo proponują palić w piecach śmieciami. Nasz naród nieraz radził sobie w trudnych czasach. Przeżyliśmy zabory, komunizm, to teraz również sobie poradzimy.

  Rozsądnym rozwiązaniem jest zakup przyczepy. Przyczepa przydaje się na wielu płaszczyznach. Można przywieźć parę worków węgla ze skupu, drewna ze składu lub chrustu z lasu, można również przewozić śmieci. Własny transport pozwala nam na poszukanie lepszej oferty cenowej i szybką reakcję. Niestety, towar na skupach pojawia się i szybko znika. Posiadając własną przyczepę, możemy reagować sprawnie i odebrać towar osobiście. Ten kto ma możliwość przewieźć opał, taki jak drewno, od rodziny ze wsi czy bezpośrednio z lasu, również doceni zalety przyczepy.

  Przyczepa jest niezastąpiona w budowlance. Daje nam niezależność i możliwość zakupu w różnych miejscach, tam gdzie ceny będą dla nas najbardziej korzystne. Każdy szuka oszczędności, więc jeśli można odkupić od kogoś używane okna, drzwi czy płyty, zapinamy swoją przyczepę, jedziemy i oszczędzamy grube dudki.

  Jest jeszcze jedna kwestia – inflacja. Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z pieniędzmi, kup przyczepę. Pieniądz sam w sobie traci na wartości, a przyczepa jest dobrą i użyteczną lokatą. Przyczepy mają bardzo małą utratę wartości, a ponadto zarabiają na siebie. Matematycznie rzecz ujmując, jeśli przyczepa dziś kosztuje 4.000 zł, a inflacja dobija do 20%, to za rok będzie kosztować prawie 5.000. Nie ma lepszego czasu na taki zakup. Jest to lepsza inwestycja niż obligacje.

  Przyczepa będzie również przydatna podczas najczarniejszego z czarnych scenariuszy. Jeśli wybuchłaby wojna, ten kto ma przyczepę, pakuje swój dobytek i ratuje swoją rodzinę. Przed taką sytuacją zostali postawieni nasi sąsiedzi uciekający z ogarniętej wojną Ukrainy. Przyczepa pozwala nam zabrać dużo więcej i łatwiej dostosować się do tragedii, która mogłaby się wydarzyć. Oni często uciekali z tym, co można złapać „pod rękę”. Ty możesz mieć całą przyczepę rzeczy, narzędzi, sprzętów czy też materacy i pościeli. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

  Na zakończenie dodamy, że zarówno przyczepa jednoosiowa, jak i dwuosiowa, zarejestrowana do 750 kg jest przyczepą lekką, więc każdy kto ma zwykłe prawo jazdy kat. B, może ją użytkować. Przyczepę kupisz od ręki w Pabianicach na Partyzanckiej 83 w firmie MAZICO. Tam uzyskasz fachową pomoc w doborze odpowiedniej przyczepy i pełne wsparcie.

  Jeśli nie masz haka, również zapraszamy do MAZICO! Oferujemy pełen asortyment haków do wszystkich pojazdów, zarówno starszych modeli, jak i do samochodów nowych, prosto z salonu. MAZICO posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz autoryzowane urządzenie kodujące WESTFALIA AUTOCODE, które gwarantuje usługę na najwyższym poziomie, honorowaną przez wszystkie autoryzowane serwisy. Montując hak w MAZICO w samochodzie na gwarancji, na pewno jej nie stracisz. Na naszej OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW wykonamy ponadto przegląd haka holowniczego, więc wszystkie niezbędne formalności wykonasz w jednym miejscu.

  Polacy jako naród sobie poradzą, jesteśmy nauczeni, żeby przetrwać, a przyczepa na pewno nam w tym pomoże. Będziemy niezależni, przygotowani na najgorsze, a pieniądze będą dobrze ulokowane.

  Zespół MAZICO życzy wszystkim Czytelnikom dużo siły i powodzenia, a na wiosnę, gdy najgorszy czas minie, można beztrosko zapiąć bagażnik rowerowy (oczywiście kupiony w MAZICO) na hak holowniczy, relaksować się i korzystać z życia.

  Firma MAZICO

  Pabianice, ul. Partyzancka 83

  tel. 42 215 56 05, 500 622 066

  www.mazico.pl

  Udostępnij