• Jesień to dobry czas, by zadbać o porządki i czystość w naszym najbliższym otoczeniu. Niedługo Święto Zmarłych – pomyślmy o grobach bohaterów i naszych najbliższych.

  Czystość budynków i otaczających przestrzeni niewątpliwie podnosi ich estetykę, standard i wartość. Ma także wpływ na odpowiednie funkcjonowanie poszczególnych elementów, jak okna czy panele fotowoltaiczne. Czysty budynek to również bezpieczeństwo jego domowników. Dbanie o otoczenie pozwala zniwelować zagrożenie pleśnią czy zagrzybieniem.

  Ekomycie jest specjalistyczną pabianicką firmą, która pomaga właścicielom i najemcom różnego typu nieruchomości (domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, obiekty handlowe, firmy, stacje benzynowe, parkingi itp.) w utrzymaniu nienagannego stanu budynków i otaczającej ich przestrzeni. Ekomycie czyści budynki „od stóp do głów” – od dachów, rynien, przeszkleń, elewacji, paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych po kostkę brukową i tarasy. Kadra posiada umiejętności, wiedzę i kwalifikacje do bezpiecznego mycia wszelkich powierzchni twardych.


  Mienie klientów i usługi Ekomycia zabezpieczane są polisą OC.

  W okresie jesienno-zimowym gwałtownie wzrasta zapotrzebowanie na energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna wymaga starannego, dokładnego czyszczenia i mycia powierzchni paneli PV – min. jeden raz w roku. Zabrudzenia ptasimi odchodami kurzem, sadzą, liśćmi powodują obniżenie sprawności instalacji nawet o 30%.Opady atmosferyczne spłukują bród tylko częściowo pozostawiając zacieki, szczególnie na panelach pod zbyt małym kątem. Nasza usługa polega na dokładnym oczyszczeniu i umyciu powierzchni paneli przy użyciu szczotek rotacyjnych. System wykorzystuje do czyszczenia wodę zdemineralizowaną która zapewnia wysoką jakość usługi (brak smug i zacieków) bez konieczności stosowania środków chemicznych. Zaniedbania w utrzymaniu czystości paneli PV prowadzą do strat w uzyskaniu energii (wystarczy sprawdzić wydajność instalacji przed i po umyciu), mogą również prowadzić do trwałych uszkodzeń powierzchni panela.

  Dla firmy bardzo ważne jest środowisko, dlatego działa tak, by technologie i środki czyszczące nie miały negatywnego wpływu na otaczający nas świat. Ekomycie stosuje certyfikowane, profesjonalne urządzenia czyszczące renomowanych marek, bezpieczne i skuteczne środki myjące oraz technologie przyjazne środowisku. Dzięki temu dba nie tylko o naturę, ale i naszą własność – podczas czyszczenia nie ma obaw o uszkodzenia.
  Do przeszkleń Ekomycie stosuje wodę demineralizowaną, która nie pozostawia zacieków i smug. Do każdego rodzaju powierzchni dobierana jest dedykowana specjalnie technologia oraz bezpieczne preparaty myjące.

  Ekomycie zadba również o:
  ● posadzki i tarasy
  ● kostkę brukową (na posesjach, parkingach)
  ● elewację budynku  (tynki, cegła)
  ● duże powierzchnie szklane, okna przemysłowe, witryny
  ● dachy, rynny, kominy
  ● panele fotowoltaiczne i kolektory solarne
  ● dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację


  Przed rozpoczęciem zlecenia pracownicy starają się odwiedzić klienta osobiście i obejrzeć nieruchomość, by później dokonać kalkulacji oraz wybrać najlepszą technologię ekomycia. W przypadku realizacji daleko oddalonych od Łodzi istnieje możliwość przesłania dokumentacji fotograficznej obiektu.

  Ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem po osobistej wizji lokalnej na podstawie wielu czynników (metoda czyszczenia, rodzaj powierzchni, technologii, priorytety zlecenia).

  Terminy realizacji od 3 do 30 dni po akceptacji warunków współpracy, w zależności od jakości i ilości powierzchni. 


  Dojazd i wycena GRATIS.

  EKOMYCIE – informacja:
  telefon: +48 663 331 131
  e-mail: 
  kontakt@ekomycie.pl
  www.ekomycie.pl

  Udostępnij