• Każdy widz ma swoją ulubioną postać z filmu, która jest dla niego wzorem i inspiracją. W najbliższym repertuarze kina Helios można znaleźć superbohaterów dużego formatu… i nie tylko. Na ekranach prezentowane są filmy różnego gatunku – począwszy od nowości: super-zwierzaków obdarzonych niesamowitymi mocami, na słynnych bohaterach komiksowych kończąc. Sieć zaprasza wszystkich widzów do swojego bogatego, filmowego multiwersum!

  Wszystkim fanom superbohaterów dobrze znane są ich moce, a czy wiadomo jakimi zdolnościami obdarzone są ich zwierzaki? O tym będzie można się przekonać już w najbliższy piątek wybierając się na film „DC Liga Super-Pets”. Tym razem to właśnie pupile herosów z Ligi Sprawiedliwości pokażą na co je stać! Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia i Aquaman nie są na pierwszym planie, ponieważ zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu! Całej operacji ich uwolnienia przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem – Supermanem. Krypto musi przekonać niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są właśnie członkowie Ligi – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.W ostatnią niedzielę lipca Filmowe Poranki przywitają najmłodszych widzów popularną serią „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” w najnowszej odsłonie. Dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostaje wybranych na super-bohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami, które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców. Tradycyjnie niedzielną projekcję poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej.

  W czwartek, 4 sierpnia cykl Kultura Dostępna zaprezentuje natomiast film „Moje wspaniałe życie”. Produkcja pokazuje życie kobiety po 40-ce, która prowadzi podwójne życie. Z jednej strony to kochająca żona i matka, a z drugiej – zwariowana do granic kobieta realizująca skryte pragnienia i uwikłana w romans z kolegą z pracy. Wszystko jednak ma swój koniec, a „perfekcyjny” plan okazuje się mieć luki.

  Oprócz filmów zza Oceanu w repertuarze Heliosa znalazła się też polska produkcja – „Na chwilę na zawsze”. Ten obiecujący tytuł prezentuje widzom parę młodych ludzi, których życiowe tory kierują w jedno miejsce. Poznają się w ośrodku leczenia uzależnień, do którego trafia Pola, a w którym pracuje Borys. Dziewczyna jest młodą utalentowaną piosenkarką, która musi się tam wybrać po wypadku, który powoduje po alkoholu. Borys kiedyś również był obiecującym artystą, a więc para zbliża się do siebie dzięki wspólnej pasji. Rodzi się uczucie, ale w tle pozostają skrywane tajemnice. Czy relacja przetrwa próbę sił?

  Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/Repertuar/

  Udostępnij

  4 komentarze

  1. Link Building, прогоны дроп доменов с помощью X-rumer и GSA (Search Engine Ranker) вы сможете заказать на нашем канале. Мы давно занимаемся продвижением сайтов с помощью ссылок, и имеем колоссальный опыт в построении различных ссылочных пирамид. Множество тактик от специалистов вы найдете в группе телеграм @pokras777

   либо в скайп логин pokras7777

   RHzs43hgndIpuiSy

  2. Поставки оборудования Danfoss
   КАЧЕСТВО
   Поставляем только оригинальную продукцию Danfoss

   КВАЛИФИКАЦИЯ
   Наши специалисты имеют профильное высшее образование и постоянно проходят обучения

   ОПЫТ
   Работаем с гидравликой и электроникой более 20 лет
   СКЛАД
   Держим на складе наиболее востребованное оборудование
   157b4092

   157b4032

  3. Ԝіtаm wѕzystkich, chłорaki! Wiem, moja wiаdomość mоże bуć zbуt kоnkretnа,
   Αlе mоϳa siоѕtra znalazłа tu mіłеgо mężczyznę i рobrali sіę, więc cо ze mną?ǃ 🙂
   Μam 22 ѕtarе latа, Аnіkа, z Rumunіі, znаm też język аngіеlѕkі і nіemіeсkі
   Ι… mаm spесyficzną chоrobę, zwaną nimfomаnią. Kto wіе, сo to jеѕt, mоżе mnіе zrоzumіeć (leрiеj pоwiеdzieć tо оd razu)
   Асh tak, gоtuϳę bаrdzо ѕmaсznie! a ϳа kосhаm niе tуlkо gotować ;))
   Jeѕtеm рrаwdziwą dzіеwсzуną, nіe prоstytutką і szukаm powаżnego і gоrąсеgо zwіązku…
   W każdуm rаzіе mój prоfіl znaϳdzіесіe tutaϳ: http://juepropagmari.ga/user-96766/

  Możliwość komentowania została wyłączona.