• W parku rozrywki Mandoria po raz pierwszy odbędzie się Święto Truskawki. Wydarzenie nie jest dodatkowo płatne i potrwa przez cały miesiąc – aż do końca czerwca. Dla Gości przygotowano m.in. tematyczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami czy wyjątkowe menu.

  Park rozrywki Mandoria cieszy się dużym zainteresowaniem. Ma kilka wyróżników, dzięki którym przyciąga Gości z całego kraju. To park stematyzowany, znajdujący się w budynku, największy tego typu obiekt w Europie. Słynie z atrakcji rodzinnych, a w swojej ofercie ma m.in. dwa roller-coastery, karuzele, olbrzymi labirynt luster, łódki na wodzie czy jeżdżące buty. Ponadto, Mandoria wygląda jak XVI-wieczne miasto handlowe i już niebawem powiększy swoje granice o nową strefę. Nim jednak to nastąpi, w parku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

  Święto Truskawki w Mandorii

  Już 28 maja rozpocznie się Święto Truskawki, czyli festiwal, w trakcie którego cała Mandoria będzie świętować najpyszniejszy sezon w roku. Z tej okazji w parku pojawi się jeszcze więcej atrakcji, ale za bilet nie trzeba będzie dopłacać. W czasie wydarzenia cena za wejściówkę pozostanie niezmieniona.

  W programie są warsztaty (np. z robienia truskawek w czekoladzie) oraz pokazy kulinarne, podczas których Mandorianie zaprezentują, jak przygotować truskawkowe cukierki. Nie zabraknie też rewolucji w restauracjach – nowe przysmaki będą pełne czerwieni. W ofercie pojawią się m.in. naleśniki z Nutellą i truskawkami, popcorn truskawkowy, deser mascarpone z truskawkami, makaron z truskawkami i świeże wypieki z dodatkiem wspomnianego owocu. Dodatkowo Goście będą mogli zakupić domowe przetwory: dżemy, kremy, cukierki.

  O rozrywkę zadbają również Mandorianie. Do gier i zabaw organizowanych przez animatorów dołączą nowe pozycje, m.in. “Porwanie truskawki” czy przedstawienie “Truskawkowe pole”, w którym udział biorą nie aktorzy, lecz Goście. W parku pojawią się także tematyczne dekoracje, a w ramach wydarzenia odbędzie się konkurs plastyczny „Moja truskawkowa przygoda”. Nagrodą są całodniowe wejściówki oraz obiad dla całych zwycięskich klas i grup.

  To pierwszy tak duży konkurs organizowany przez Mandorię – zdradza Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa parku. – Udział w nim mogą wziąć zarówno klasy, jak i pojedyncze osoby, a nagrody przyznawane są w trzech grupach wiekowych. To szansa na zorganizowanie darmowej wycieczki dla wielu osób. Park zagwarantuje również posiłek.

  Więcej o konkursie można dowiedzieć się na stronie internetowej Mandorii lub na wydarzeniu Święta Truskawki na Facebooku. Znajdują się tam również bardziej szczegółowe informacje o różnych aktywnościach związanych z imprezą.

  Święto Truskawki będzie odbywać się codziennie, w dniach 28.05-26.06. Park znajduje się w Rzgowie pod Łodzią, na ul. Miasto Mody 2.

  foto: Mandoria

  Udostępnij