• W parku rozrywki Mandoria po raz pierwszy odbędzie się Święto Truskawki. Wydarzenie nie jest dodatkowo płatne i potrwa przez cały miesiąc – aż do końca czerwca. Dla Gości przygotowano m.in. tematyczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami czy wyjątkowe menu.

  Park rozrywki Mandoria cieszy się dużym zainteresowaniem. Ma kilka wyróżników, dzięki którym przyciąga Gości z całego kraju. To park stematyzowany, znajdujący się w budynku, największy tego typu obiekt w Europie. Słynie z atrakcji rodzinnych, a w swojej ofercie ma m.in. dwa roller-coastery, karuzele, olbrzymi labirynt luster, łódki na wodzie czy jeżdżące buty. Ponadto, Mandoria wygląda jak XVI-wieczne miasto handlowe i już niebawem powiększy swoje granice o nową strefę. Nim jednak to nastąpi, w parku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

  Święto Truskawki w Mandorii

  Już 28 maja rozpocznie się Święto Truskawki, czyli festiwal, w trakcie którego cała Mandoria będzie świętować najpyszniejszy sezon w roku. Z tej okazji w parku pojawi się jeszcze więcej atrakcji, ale za bilet nie trzeba będzie dopłacać. W czasie wydarzenia cena za wejściówkę pozostanie niezmieniona.

  W programie są warsztaty (np. z robienia truskawek w czekoladzie) oraz pokazy kulinarne, podczas których Mandorianie zaprezentują, jak przygotować truskawkowe cukierki. Nie zabraknie też rewolucji w restauracjach – nowe przysmaki będą pełne czerwieni. W ofercie pojawią się m.in. naleśniki z Nutellą i truskawkami, popcorn truskawkowy, deser mascarpone z truskawkami, makaron z truskawkami i świeże wypieki z dodatkiem wspomnianego owocu. Dodatkowo Goście będą mogli zakupić domowe przetwory: dżemy, kremy, cukierki.

  O rozrywkę zadbają również Mandorianie. Do gier i zabaw organizowanych przez animatorów dołączą nowe pozycje, m.in. “Porwanie truskawki” czy przedstawienie “Truskawkowe pole”, w którym udział biorą nie aktorzy, lecz Goście. W parku pojawią się także tematyczne dekoracje, a w ramach wydarzenia odbędzie się konkurs plastyczny „Moja truskawkowa przygoda”. Nagrodą są całodniowe wejściówki oraz obiad dla całych zwycięskich klas i grup.

  To pierwszy tak duży konkurs organizowany przez Mandorię – zdradza Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa parku. – Udział w nim mogą wziąć zarówno klasy, jak i pojedyncze osoby, a nagrody przyznawane są w trzech grupach wiekowych. To szansa na zorganizowanie darmowej wycieczki dla wielu osób. Park zagwarantuje również posiłek.

  Więcej o konkursie można dowiedzieć się na stronie internetowej Mandorii lub na wydarzeniu Święta Truskawki na Facebooku. Znajdują się tam również bardziej szczegółowe informacje o różnych aktywnościach związanych z imprezą.

  Święto Truskawki będzie odbywać się codziennie, w dniach 28.05-26.06. Park znajduje się w Rzgowie pod Łodzią, na ul. Miasto Mody 2.

  foto: Mandoria

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. fire fighting robot project

   fire fighting robot videos
   Firefighting robots for critical infrastructure
   Blog / By Firefighting Robots
   Introduction
   Technology is advancing each day, giving us more and more opportunities to tackle the never-ending tasks our world throws at us. The new mobile firefighting robots for critical infrastructure show themselves as one of the many revolutionary developments in disaster management. There are thousands of suitable applications for this type of machine. It is predicted that this technology will be utilized in nearly every country by the end of 2022.

   This innovation will help address some of society’s most pressing challenges, such as reducing operating costs, eliminating manpower shortages, and streamlining response time risks. Critical infrastructure facilities such as oil storage tanks, gas pipelines, and storage of hazardous and explosive substances are prone to high risks of fire and explosions. This will be dealt with in a better manner through the introduction of mobile firefighting robots.

  Możliwość komentowania została wyłączona.