• Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!
  Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

  DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER

  Kategoria wiekowa – od 4 lat,
  Czas trwania 84 min.

  Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

  PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
  Kategoria wiekowa – od 7 lat,
  Czas trwania 100 min.

  Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę – aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

  DETEKTYW BRUNO
  Kategoria wiekowa – b.o.,
  Czas trwania 110 min.

  Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

  Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

  Ceny biletów:

  • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

  Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu:

   FB Helios Dla Dzieci

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/Aktualnosci/Szczegoly/id/7418?utm_source=dfp&utm_medium=topboard&utm_campaign=dzien_dziecka2022

  Udostępnij