• Szukasz ciekawego i przyjaznego miejsca pracy, cenisz sobie miłą atmosferę, chcesz dążyć do realizacji celów i lubisz kontakt z ludźmi? Czekamy na Ciebie – dołącz do zespołu kierowców Iwoniczanki!

  Iwoniczanka Sp. z o.o. to firma, która już od ponad 15-tu lat rozwija swój model sprzedaży wody źródlanej Iwoniczanka oraz napojów. Wyróżniają go bezpośrednie dostawy do klientów indywidualnych oraz do firm. Dbając o środowisko oraz wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, opieramy swój system produkcji na zwrotnych butelkach szklanych oraz systemie dystrybucji zapewniającym stały obrót opakowań – w pełni bezpiecznie i ekologicznie!

  Nasza firma cały czas się rozwija: otwieramy nowe oddziały i poszerzamy obszar naszej działalności, dlatego też szukamy osób, które chciałyby rozwijać się razem z nami.

  Obecnie poszukujemy współpracowników do funkcjonującego od września 2021 oddziału w Pabianicach.

  Na czym polega praca?

  Specyfika stanowiska łączy w sobie poniekąd 3 rodzaje ofert pracy: kierowcy, przedstawiciela handlowego i pracownika fizycznego. Jest to oferta zdecydowanie dla tych, którzy czerpią radość z pracy w terenie i lubią kontakt z ludźmi. Zależy nam na długofalowej współpracy ze względu na przywiązanie klientów do swoich dostawców.

  Standardowy dzień pracy rozpoczyna się pomiędzy godziną 7 a 8 skompletowaniem zamówienia oraz załadunkiem samochodu. Następnie kierowca wyrusza w przypisaną do niego trasę realizując zamówienia, jakie klienci złożyli bezpośrednio u niego oraz zamówienia, które otrzymuje z biura na podstawie dokonanych przez klientów zakupów w sklepie internetowym sklepiwoniczanka.pl. Niejednokrotnie klienci chcąc przyspieszyć proces zakupowy, wystawiają opakowania po produktach przed dom, a kierowca je wymienia. Na zakończenie dnia roboczego, kierowca zwraca na magazyn puste opakowania. Zadaniem kierowcy jest również ciągłe rozwijanie bazy klientów poprzez bezpośrednie przedstawianie oferty. Kierowcy obsługują swoich klientów w cyklach cotygodniowych.

  Szkolenie to podstawa

  Przed rozpoczęciem pracy w terenie zapewniamy gruntowne szkolenie z procedur obowiązujących w firmie pod okiem koordynatora oddziału – Grzegorza. W pierwszych tygodniach pracy to Grzegorz udziela kierowcy bieżącego wsparcia. Kierowca może również liczyć na bezpośrednie wsparcie przydzielonego mu pracownika naszego biura. Elementem szkolenia jest też wizyta w naszym Oddziale w Brzozowie lub Tarnobrzegu. Tam kandydat ma możliwość przekonać się, na czym polega praca – uczestniczy bowiem w wyjeździe obserwacyjnym z doświadczonym kierowcą, a następnie odbywa wizytę w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Brzozowie, gdzie na własne oczy poznaje cały proces produkcyjny. Cyklicznie organizujemy także szkolenia z obsługi klienta oraz sprzedażowe.

  Czego oczekujemy?

  Oczekujemy działania zgodnego ze zbudowanym przez nas modelem sprzedażowym opartym na opakowaniach zwrotnych. Przywiązujemy dużą uwagę do przestrzegania wypracowanych na przestrzeni lat standardów związanych z obsługą klienta i obrotu opakowaniem.

  Poszukujemy osób o dużej samodyscyplinie, potrafiących pracować samodzielnie według firmowych procedur oraz efektywnie zarządzających swoim czasem. Wymagamy prawa jazdy kat. B i przynajmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego.

  Bezpieczeństwo i komfort pracy

  Dbając o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych kierowców powierzamy im do używania nie starsze niż czteroletnie samochody. Jeśli widzieliście już jeżdżące po Pabianicach niebiesko – zielone, dostawcze auto z logo „Iwoniczanka” – to właśnie nasz kierowca!

  Rejestrowanie procesu sprzedaży i raportowanie odbywa się przy wykorzystaniu tabletu i drukarki fiskalnej, za pomocą systemu mobilnej obsługi klienta – programu stworzonego na nasze potrzeby.

  W podstawowym wyposażeniu oczywiście jest także smartfon jako główne narzędzie pracy w kontakcie z klientem.

  Stawiamy na rozpoznawalność marki poprzez wyposażenie naszych pracowników w odzież firmową z logo Iwoniczanka.

  Zasady współpracy

  Zasady współpracy określa umowa świadczenia usług, a sama współpraca ze względu na stworzone możliwości braku ograniczeń zarobkowych opiera się na samozatrudnieniu. Stanowisko cechuje duża swoboda jeśli chodzi o czas i miejsce wykonania usług. Wynagrodzenie zbudowane jest na dwóch filarach: podstawa oraz prowizja od sprzedanego i odebranego od klienta transportera. Możliwości zarobkowe kierowcy ograniczone są jedynie indywidualnym poziomem motywacji kierowcy do osiągania założonego celu oraz zaangażowaniem czasowym. Zaangażowanie w pozyskiwanie klientów procentuje wzrostem sprzedaży, a to przekłada się na wynagrodzenie kierowcy. Współpracownikom zapewniamy także możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej.

  Do kogo skierowana jest oferta?

  Szukamy osób, które poszukują nowych wyzwań, są otwarte na rozwój i przede wszystkim – lubią ludzi. Z nami poznasz cały proces budowania relacji tak, by w efekcie zjednywać sobie coraz szersze grono zadowolonych Klientów Iwoniczanki. Z doświadczenia naszego oddziału w Brzozowie, który prowadzimy już od ponad 15-tu lat wynika, że często w wyniku wykonywanej pracy powstają relacje i znajomości, które są utrzymywane przez wiele lat.

  Jeśli szukasz ciekawego i przyjaznego miejsca pracy, możliwości rozwoju, chcesz otaczać się w pracy dobrymi ludźmi oraz budować relacje z klientami, to Iwoniczanka będzie idealną firmą dla Ciebie!

  Czytając nasz artykuł pomyślałeś, że to praca właśnie dla Ciebie? Koniecznie dołącz do nas!

  Chciałbyś porozmawiać na temat oferty? Zadzwoń i zapytaj tel. 574 571 921

  Jeśli jesteś zainteresowany, skorzystaj z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie iwoniczanka.pl/kariera lub wyślij swoje CV na adres mailowy: biuro@iwoniczanka.pl

  Poniżej przykładowe opinie zadowolonych współpracowników:

  Udostępnij