• Po 2 latach ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych pandemią covid-u, nadszedł moment, kiedy możemy swobodniej myśleć o planowaniu urlopu, wakacji lub weekendowego wypadu.

  Ktoś, kto nie zaplanował jeszcze urlopu, nie musi tracić nadziei na zagraniczny wyjazd w rozsądnej cenie. Z uwagi na elastyczne podejście do cen, zależnych od ilości wolnych miejsc w samolocie, czy hotelu, można trafić na specjalne okazje.

  Nie zmieniają się natomiast preferencje wyjazdowe rodaków – wśród kierunków obieranych przez Polaków wciąż królują Turcja i Grecja w ofercie all inclusive. Teraz wydaje się, że będzie to bardziej na korzyść Turcji, ponieważ zniesiono tam obowiązek paszportowy dla Polaków. Do Turcji możemy pojechać teraz tylko z dowodem osobistym.

  Popularna jest także Hiszpania z Wyspami Kanaryjskimi, Egipt, Albania, Bułgaria i Włochy z Sardynią, Sycylią i Kalabrią. Z kierunków „egzotycznych” najpopularniejsze są Dominikana, Zanzibar, Malediwy czy Wyspy Zielonego Przylądka.

  Wśród najtańszych państw na zagraniczny urlop wymienia się między innymi Bułgarię, gdzie w sezonie można wybrać się już za dwa tysiące złotych za osobę w ramach oferty z pełnym wyżywieniem. – W opcji all inclusive, w atrakcyjnych cenach, dostępna jest także Tunezja i Egipt .

  Biuro Podróży BM Travel w swoich katalogach ma szeroki wachlarz wycieczek krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami.

  Udostępnij