• Jest XXI wiek. Trudno sobie wyobrazić, że opuszczasz swój dom z jedną walizką, czy torbą i nie masz pewności, że do niego wrócisz. Zabierasz co najcenniejsze.

  Od kilku tygodni jesteśmy świadkami okrutnej wojny w Ukrainie. Kobiety uciekają i chronią się w Polsce, inne pozostają bez dachu nad głową i najpotrzebniejszych rzeczy. Emocje stygną, ale potrzeby stają się coraz większe. Jedną z największych z nich jest bielizna.

  Pragniemy, aby pomaganie innym stało się zdecydowanie prostsze i mogło towarzyszyć każdemu z nas  podczas codziennych zakupów.

  Kupujesz Kylie – pomagasz!

  To akcja zorganizowana przez Corin producenta damskiej bielizny, która ma na celu wsparcie kobiet z Ukrainy i przekazanie im bielizny. Robiąc zakupy w salonie firmowym Corin w Pabianicach przy ul. Lutomierskiej 48 lub przez  internet w sklepie www.e-corin.eu – pomagasz!

  Jak?

  Wystarczy kupić 2 pary dowolnych fig one size z kolekcji Kylie 770, a trzecia para Kylie 770 zostanie przekazana przez Corin dla potrzebujących. Płacisz za dwie pary fig Kylie, uniwersalnych, pasujących na wiele rozmiarów, cienkich, super wygodnych, trzecia para – spakowana przez Corin trafi do zbiorczego opakowania a następnie, wraz z pozostałymi figami Kylie,  zostanie przekazana  potrzebującym.

  Dlaczego Kylie?

  Bo to model fig, który nie ma rozmiaru, pasuje na małe i na bardzo duże figury, jest idealny dla młodszych i dojrzałych kobiet. Super elastyczna i miękka dzianina dostosowuje się do wszystkich kształtów ciała nie tracąc jednocześnie swojej rozciągliwości.

  Udostępnij