• Łódzki Teatr Powszechny w czasie ferii zimowych zaprasza młodych widzów na spektakle on-line połączone z warsztatami przez Teamsa.

  Będziemy rozmawiać m.in. o hejcie w sieci, poczuciu odmienności i odwadze pokonywania nieracjonalnych lęków. Pamiętajcie, że jesteście w tej rozmowie partnerem. Nie mamy monopolu na prawdę i nie pouczamy, wręcz przeciwnie. Jesteśmy naprawdę ciekawi Waszego zdania – mówią pracownicy teatru.

  Bilet na spektakl on-line kosztuje tylko 20 gr, więc jest w zasięgu każdego. W ofercie spektakl “Odwaga” grany 16 i 17 lutego o godz. 11.00 (kup bilet) i “#Otagowani” 22 i 23 lutego o godz. 11.00 (kup bilet).

  Jeśli po spektaklach chcecie wziąć także udział w warsztatach przez Teamsa, napiszcie do nas maila na adres bilety@powszechny.pl. Wyślemy link do spotkania. Do zobaczenia! – dodają organizatorzy.

  Więcej informacji o spektaklach i warsztatach on-line w ferie: https://powszechny.pl/pl/ferie-zimowe-w-teatrze-spektakle-i-warsztaty-online/

  Profil Teatru Powszechnego na Facebooku, a tam m.in. teatralne propozycje na nadchodzące walentynki: https://www.facebook.com/teatr.powszechny/

  źródło i foto: Teatr Powszechny

  Udostępnij